Декоративна венеціанська штукатурка (венеціанка) - Elite Grassello

Венеціанська штукатурка або венеціанка володіє унікальною технологією, що дозволяє одержувати покриття різноманітних кольорів, відтінків, відтворювати оригінальні малюнки.

Венеціанська штукатурка Elite Grassello - це універсальний матеріал, за допомогою якого можна як виконувати декоративну обробку приміщень, так і створювати неповторні візерунки, що підкреслюють вибраний стиль. Але робота з цим матеріалом вимагає спеціальних знань і навичок. Тільки поєднання професіоналізму із знанням технічних особливостей венеціанки дозволяє створювати дійсно якісні покриття.

Штукатурка венеціанка при ремонті квартир - це універсальний матеріал, за допомогою якого можна як виконувати декоративну обробку приміщень, так і створювати неповторні візерунки, що підкреслюють вибраний стиль. Але робота з цим матеріалом вимагає спеціальних знань і навичок. Тільки поєднання професіоналізму із знанням технічних особливостей венеціанської штукатурки дозволяє створювати дійсно якісні покриття.

Щоб переглянути зразки нанесення та купити венеціанську штукатурку за самою вигідною ціною, ви можете завітати до нас м. Львів, вул. Городоцька, 355 та у магазині Галерея Декору за адресою м. Новояворівськ, вул. Шевченка, 8а, або оформити замовлення по нашій електронній пошті, а також по одному з телефонів магазину, зазначених у розділі Контакти.

Кількість видів венеціанки величезна, як і спектр можливостей її застосування. Сьогодні Ви можете придбати класичну венеціанську штукатурку, унікальну штукатурку, що імітує натуральне напівдорогоцінне каміння, рельєфний матеріал, що включає до складу натуральний віск (з його допомогою домагаються штучного старіння поверхні) і багато іншого. До цього класу оздоблювальних матеріалів відносять також такі покриття як кам’яна крихта.

Структурні штукатурки при ремонті офісу - це зручний для роботи і слухняний будівельний матеріал. Невеликі колірні добавки дозволяють одержувати оригінальні візерунки, які самі по собі є цікавим рішенням. Залежно від фактури і величини використовуючих фракцій виходять різні малюнки. Добавки кольорових пігментів в основну масу дозволяють створювати різні відтінки венеціанської штукатурки.