Венеціанська штукатурка – класика жанру!

Венеціанка це завжди стильно та неймовірно красиво! Хто обирає венеціанську штукатурку, завжди влучає у десятку!

Венеціанська штукатурка - це найпопулярніша штукатурка, яка використовується у декоруванні стін та стель, на теренах України. Одна з найперших декоративних штукатурок, яка виникла у даному сигменті оздоблювальних матеріалів і до тепер залишається на лідерських позиціях у декоруванні. Обирати її завжди було легко, швидко і вигідно, тому декорування таким матеріалом завжди буде приємним.

Венеціанка володіє унікальною технологією, що дозволяє одержувати покриття різноманітних кольорів та відтінків, відтворювати оригінальні малюнки.

Обравши венеціанку в якості оздоблювального матеріалу, людина отримує велику перевагу у створенні сучасного стилю чи відповідного класичного дизайну, при оформлені стін та стель свого приміщення. Ознайомившись з нашою пропозицією, ви будете приємно здивовані неймовірно низькою ціною та високою якістю даного виду штукатурки.

Венеціанка - ціна та замовлення!

Ціна на венеціанку може бути різної величини. Вона залежить від багатьох факторів: обрання кольорової гамми, техніки нанесення, застосування спеціального воску, або без нього і т.д. Для ознайомлення, вказуємо ціну на базовий матеріал, а також на остальні супутні матеріали.

Штукатурка Венеціанка (Venecia) - ціна 183 грн/м2

В дану ціну входить: підложка, базовий матеріал, барвник, віск

Якщо у вас виникли питання, як купити венеціанку у Львові, уточнити умови доставки, вартість робіт, обсяги, зателефонуйте або напишіть нам! Ми надамо вам професійну відповідь на будь-яке питання, допоможемо у підборі відповідного кольору та супутнього покриття. 

Венеціанська штукатурка - застосування

Венеціанська штукатурка - глянцеве покриття, що імітує полірований камінь природного походження, продукт на основі натуральної вапна з додаванням спеціальних акрилових смол, водної емульсії, високоякісних добавок. Це універсальний матеріал, за допомогою якого можна оформляти стіни та стелі в будь-яких тонах, надавати їм блиску і матувати та утворювати багато інших, стильних, декоративних ефектів. Але робота з цим матеріалом вимагає спеціальних знань і навичок.

Тільки поєднання професіоналізму із знанням технічних особливостей штукатурки, дозволяє створювати дійсно якісні покриття.

Нанесення венеціанської штукатурки є складним процесом, який вимагає високої компетенції в даній сфері. Зараз існує велика кількість способів нанесення суміші, кожен з них надає свій індивідуальний ефект. У вас є нагода не тільки придбати венеціанську штукатурку за доступними цінами у Львові, а й скористатися послугами наших майстрів, які виконують свою роботу оперативно і якісно.