Декоративна венеціанська штукатурка - венеціанка

Венеціанська штукатурка або венеціанка володіє унікальною технологією, що дозволяє одержувати покриття різноманітних кольорів, відтінків, відтворювати оригінальні малюнки

Венеціанська штукатурка - одна з найперших декоративних штукатурок, яка виникла у даному сигменті оздоблювальних матеріалів. На даний момент це найпопулярніша штукатурка, яка використовується у декоруванні чтін та стель, на теренах України.

Венеціанська штукатурка - це універсальний матеріал, за допомогою якого можна як виконувати декоративну обробку приміщень, так і створювати неповторні візерунки, що підкреслюють вибраний стиль. Але робота з цим матеріалом вимагає спеціальних знань і навичок. Тільки поєднання професіоналізму із знанням технічних особливостей венеціанки дозволяє створювати дійсно якісні покриття.

Кількість видів венеціанки величезна, як і спектр можливостей її застосування. Сьогодні ви можете придбати класичну венеціанську штукатурку, унікальну штукатурку, що імітує натуральне напівдорогоцінне каміння, рельєфний матеріал, що включає до складу натуральний віск (з його допомогою домагаються штучного старіння поверхні) і багато іншого. До цього класу оздоблювальних матеріалів відносять також такі покриття як кам’яна крихта.

Шткатурка Венеціанка - ціна!

Штукатурка Венеціанка (Venecia Metal) - ціна 134 грн/м2

Венеціанська штукатурка - застосування

Венеціанська штукатурка при оздобленні приміщень - це універсальний матеріал, за допомогою якого можна як виконувати декоративну обробку приміщень, так і створювати неповторні малюнки, що підкреслюють вибраний стиль. Але робота з цим матеріалом вимагає спеціальних знань і навичок. Тільки поєднання професіоналізму із знанням технічних особливостей венеціанської штукатурки дозволяє створювати дійсно якісні покриття.

Венеціанська штукатурка - це зручний для роботи і слухняний будівельний матеріал. Невеликі колірні добавки дозволяють одержувати оригінальні візерунки, які самі по собі є цікавим рішенням. Залежно від фактури і величини використовуючих фракцій виходять різні малюнки. Добавки кольорових пігментів в основну масу дозволяють створювати різні відтінки венеціанської штукатурки. 

Венеціанка - замовлення у Львові

Щоб переглянути зразки нанесення та купити венеціанку за самою вигідною ціною, ви можете завітати до нас м. Львів, вул. Городоцька, 355 та у магазині Галерея Декору за адресою м. Новояворівськ, вул. Шевченка, 8а, або оформити замовлення по нашій електронній пошті, а також по одному з телефонів магазину, зазначених у розділі Контакти.