Декоративна штукатурка Марморіно - Elite Marmorino

Декоративна штукатурка Марморіно (Elite Marmorino) - матеріал на основі гашеного вапна, мармурового порошку і неорганічних пігментів, що надають матеріалу такі характеристики як: декоративний ефект мармурової обробки, висока стійкість до підвищеної вологості навколишнього середовища.

Декоративна штукатурка Марморіно (Elite Marmorino) - ідеальна обробка, яка надає цінність інтер'єру старовинних або сучасних будівель, що мають художній інтерес. Особливо підходить для декорування стін, колон, пілястр, стель і будь-яких інших поверхонь на основі цементу, вапна та гіпсу.

Основне завдання декоративного матеріалу Elite Marmorino (марморіно) - це можливість створювати ефекти як полірованого, так і рельєфного каменю. Декоративна штукатурка марморіно дає можливість отримання естетичного затуманеного виду, від м’яких і одноманітних квітів до імітації класичного "венеціанського мармуру". Залежно від способів нанесення, можна домогтися різних декоративних ефектів.

Поверхня з таким декоративним покриттям не забруднюється і добре стійка до впливу цвілі і бактерій. Для вирівнювання поверхні і отримання ідеального шару потрібно за допомогою шпателя наносити його в два шари. Потім можна приступати до отримання глянцевої поверхні, але перед цим нанести третій шар. Після того лезом шпателя прибрати надлишки матеріалу. Якщо хочете отримати матову поверхню, то обробку потрібно проводити круговими рухами шпателя.

Щоб купити декоративну штукатурку Марморіно (Marmorino) за самою вигідною ціною у м. Львові та м. Новояворівську, ви можете завітати до нас у магазин Галерея Декору за адресою м. Новояворівськ, вул. Шевченка, 8а, або оформити замовлення по нашій електронній пошті magazundekoru@gmail.com і ecobudlviv@gmail.com, а також по одному з телефонів магазину, зазначених у розділі Контакти.