Декоративна штукатурка Марсельський віск – Marsel (Марсель)

Декоративна рельєфна штукатурка Марсельський віск – Marsel (Марсель) імітує грубо обтесаний природний камінь, дерев’яну кору.

Декоративна штукатурка Марсельський віск - різновид декоративної штукатурки, характерною рисою якої є досить глибокий рельєф поверхні. Марсель - це найміцніша і практична декоративна штукатурка з усіх існуючих. Незважаючи на глибокий рельєф поверхні, покриття приємне на дотик, торкаючись до нього, ви відчуваєте гладкі краї нанесеної фактури.

Різні техніки нанесення декоративної штукатурки Marsel дозволяють додати покриттю практично будь-яку фактуру, а також відчуття об’єму. Це дає можливість створити неповторний рельєф стін, колон, ніш та інших елементів інтер’єру. Покриття кольоровим воском додасть поверхні глибину кольору і приємну гладкість. Матеріал штукатурки Марсельський віск виготовлений на основі целюлозного волокна і інших натуральних компонентів, це покриття стійке до стирання, міцне, екологічне.

Застосування фактурної штукатурки Марсель надає будь-якому приміщенні, будь то житловий будинок або квартира, ресторан або офіс, не тільки гарний зовнішній вигляд, але з її допомогою можна приховати будь-які дефекти і нерівності стін. Залежно від наявності тих чи інших добавок досягається різноманітність рельєфів, є можливість отримати практично будь-який відтінок кольору і будь-який ефект, наприклад, імітація цінної породи дерева або каменю, акварельний розпис, піщаного вітру, оксамиту і багато іншого. Але все ж головне завдання штукатурки Марсельський віск - це створення прекрасного рельєфного декоративного покриття як зовні, так і всередині приміщення.

Штукатурка Марсель безпечна екологічно, вона не виділяється токсичних речовин, зате має гарну тепло і звукоізоляцією. Легко миється, не дряпається, на сонці не вицвітає. Малюнок, створений за технологією Марсельський віск після висихання стає дуже міцним, а фінішне покриття у вигляді воску або блакиті надає гідроізоляційні властивості. В результаті Ви отримуєте надзвичайне і красиве покриття, стійке до миття і механічних навантажень. З огляду на це, рекомендуємо декоративне покриття Marsel в приміщеннях, в яких є підвищений контакт зі стінами - це коридори і передпокої, сходові клітки, санвузли та кухні. Ну і, звичайно ж, така обробка являє собою ідеальний варіант для місць громадського користування.

Декоративна штукатурка Марсельський віск підійде для створення інтер’єру в стилі Прованс, в класичному стилі, в стилі Модерн або ж, коли просто хочеться створити незвичайну атмосферу у себе вдома. Даний тип обробки відмінно поєднується з предметами побуту, які виконані з природних, натуральних матеріалів. Дерев’яні меблі і підлоги також будуть гармонійно виглядати в поєднанні з марселькою. Так само нерідко можна зустріти комбінацію штукатурки і природного каменю, вставки або окремі ділянки з піщанику додадуть Вашому приміщенню незвичайне відчуття затишку.

Щоб купити декоративну штукатурку Марсель (Marsel) - марсельський віск за самою вигідною ціною у м. Львові та м. Новояворівську, ви можете завітати до нас у магазин Галерея Декору за адресою м. Новояворівськ, вул. Шевченка, 8а, або оформити замовлення по нашій електронній пошті magazundekoru@gmail.com і ecobudlviv@gmail.com, а також по одному з телефонів магазину, зазначених у розділі Контакти.