Декоративна штукатурка Сахара - Sahara

Декоративна штукатурка Сахара (Sahara) нагадує піщану бурю в пустелі, через перламутровий і кварцовий наповнювач, ця штукатурка може переливатися і виблискувати на сонці.

Декоративна штукатурка Сахара (Sahara) виправдовує назву, тому що нагадує пісок по фактурі. Пісочна декоративна штукатурка, створює цікавий малюнок на стіні і однаковою мірою підходить для класики і сучасних стилів. Вишукуність створює не тільки сам пісок і його малюнок, але і колір і той ефект, який йому можна надати. Часто пісочна штукатурка має колірні переходи, гру тонів і різні ефекти: блиску, глянець, перламутр. Декоративна штукатурка Сахара (Sahara) з простим коліруванням і природним забарвленням є бюджетним варіантом декору серед інших видів, але при цьому не менш красивим. 

Щоб переглянути зразки нанесення та купити декоративну штукатурку Сахара (Sahara) за самою вигідною ціною, ви можете завітати до нас м. Львів, вул. Городоцька, 355 та у магазині Галерея Декору за адресою м. Новояворівськ, вул. Шевченка, 8а, або оформити замовлення по нашій електронній пошті, а також по одному з телефонів магазину, зазначених у розділі Контакти.

Сахара (Sahara) - це покриття, що застосовується для внутрішніх робіт. Елегантний і натуральний шарм покриттю додає поєднання кварцових частинок з перламутровою базою, цей матеріал дуже простий у нанесенні. Це суперсучасне покриття, що відбиває останні тенденції в оформленні інтерєрів. У ньому підібрані надзвичайно яскраві і іскристі перламутрові пігменти різної фракції.

Декоративна штукатурка Сахара (Sahara) - тип декоративної штукатурки, до складу якої входить бісер, для створення на поверхні ефекту піщаного розсипу. Тонкошарова, стійка до миття та механічних навантажень. Бісер є дрібні, прозорі кульки які з певного ракурсу грають на світлі, надаючи поверхні обсяг, створюючи так званий 3d-ефект.

Застосовувати цей декоративний матеріал можна в будь-яких приміщеннях. Завдяки своїм гарним показникам стійкості до механічних пошкоджень, цю штукатурку можна використовувати в коридорі, передпокої, на сходових клітках і в інших місцях де є підвищений контакт зі стінами.

Сахара (Sahara) - дуже елегантний і благородний декор, тому вона чудово виглядає у вітальні або в спальні, і підходить для створення інтер’єру як в класичному так і в неокласичному стилі. Якщо Ви хочете нанести її на кухні або в санвузлі, то немає ніяких проблем, вона відмінно миється і підходить для вологих приміщень. Ця декоративна штукатурка - ідеальна для інтер’єру в стилі етно, матеріал робить його дивно комфортним і гармонійним.