Дизайн інтер’єрів

Пропонуємо послуги у сфері дизайн інтер’єрів, починаючи від перепланування приміщення, ескізного проекту інтер’єру (3D візуалізація, креслення, розстановка меблів) і закінчуючи самими останніми продуманими дрібницями у Вашому інтер’єрі.

Наскільки затишно Ви відчуваєте себе вдома? Може бути, Вам давно вже приходить думка "Пора щось міняти?" Створити затишну атмосферу вашого будинку допоможе професійний дизайн інтер’єру.

Професійні послуги дизайнера допоможуть Вам перетворити сіру коробку стін в затишний і стильний житловий простір, що максимально відповідає потребам всієї родини та сучасними уявленнями про рівень комфорту.

Дизайн інтер’єру: громадські приміщення

Дизайн інтер’єру: вітальня

Дизайн інтер’єру: спальня

Дизайн інтер’єру: дитяча кімната

Дизайн інтер’єру: кухня

Дизайн інтер’єру: санвузол

Дизайн інтер’єру: коридор

Звернувшись до дизайнерів і розповівши про свої побажання та мрії, пофантазувавши разом, зможете отримати затишний, комфортний, ергономічно правильно організований інтер'єр, який відповідає Вашому неперевершеному смаку. Ми любимо свою роботу і робимо її з душею. Створюючи кожен куточок Вашого житла, втілюючи фантазію, використавши дизайнерські прийоми, ми робимо його гармонійним, красивим і неповторним, враховуючи кольори, форми та антропометричні вимоги.

Ми розробляємо індивідуальні дизайн-проекти інтер’єрів квартир, будинків, окремих кімнат, інтер’єри дитячих кімнат, прихожих, віталень, кімнат спеціального призначення, житлові і громадські приміщення, готуємо повний пакет креслень, виконуємо 3D візуалізацію інтер’єру, декорування, а також здійснюємо авторський нагляд при реалізації та втіленні їх у життя.

Дизайн-проект представлений Вашій увазі це можливість побачити досконалий, закінчений образ Вашого інтер’єру. Це чітке уявлення про всі етапи здійснюваних робіт і докладний посібник для будівельників. Ви зможете тримати під контролем весь процес робіт і будете із задоволенням спостерігати за послідовністю етапів народження нового інтер’єру.
Якщо Вам потрібна допомога в розробці дизайну інтер’єру чи його декорування - зв’яжіться з нами. Ми розглянемо план приміщення, з якими буде проводитися робота. При відсутності такого плану, ми знімемо всі необхідні розміри приміщення і самі його спроектуємо, обговоривши строки виконання .

Важливим моментом є визначеність у стильовому напрямку. Якщо Вас приваблюють кілька стилів, можете висловити все переваги і побажання нашим дизайнерам . Вони допоможуть Вам грамотно підібрати потрібний стильовий напрям з усіма особливостями або варіанти їх з’єднання. Ми створимо дизайн саме для Вас, щоб Ви відчували себе затишно і гармонійно.

Як розробляється дизайн-проект інтер’єру?

При розробці індивідуального дизайн-проекту інтер’єру враховуються всі особливості та побажання. Правильне зонування, функціональність, ергономічність, практичність, і звичайно, ексклюзивне художнє оформлення, це те, для чого створюється дизайн-проект інтер’єру. Ви зможете побачити фотографії вашого майбутнього інтер’єру, ще до того як почнеться ремонт!

Дизайн-проект інтер’єру включає:

 • обмірні плани

 • план монтажу гіпсокартонних та цегляних конструкцій

 • відомость дверних пройомів

 • плани розташування меблів

 • плани розташування сантехніки та радіаторів

 • плани стель

 • плани електрики

 • плани розташування теплих підлог

 • план-схема підлог

 • плани електрики

 • плани стель

 • розгортки по приміщеннях з специфікацією матеріалів

 • візуалізації, 4 візуалізації по кожному приміщенню

Якщо ви сумніваєтеся, чи думаєте де замовити дизайн інтер’єрів, приїжджайте до нас, ми детально розповімо про процес його розробки і розвіємо ваші сумніви. Ми допоможемо зробити цікавий та правильний проект.