Фасадні роботи

Фасадні роботи: ремонт, утеплення, штукатурка, оздоблення, фарбування фасадів все це можна замовити за вигідними цінами у Львові.

Фасадні роботи - це досить велике поле діяльності, являють собою комплекс особливих технологічних операцій, які спрямовані на формування та покращення зовнішнього вигляду фасаду у різних будівлях протягом усього терміну їх експлуатації. Чим якісніший фасад будинку, як він виконаний, ким і якими матеріалами, від цього залежить, як довго він буде служити людям, виконувати свою захисну функцію будівлі і як довго він буде радувати оточуючих своєю новизною, красою, чистотою і елегантністю.

Основні види фасадних робіт

Ремонт фасадів. Ремонт фасадів може бути косметичним і капітальним. У першому випадку оновлюється обробка, відновлюється ліпнина, прибираються висоли і потемніння в місцях, підданих інтенсивному впливу вологи, снігу та вітру. У другому, стіни повністю очищаються від старої обробки, вирівнюються і висушуються, шпаклюються шви і дефекти, накладається нова обробка.

Утеплення фасадів, теплоізоляція. Поряд із зовнішньою обробкою будівлі дуже важливим і потрібним кроком є утеплення фасаду. Теплоізоляція фасадів на сьогоднішній день виконується практично для всіх видів зовнішніх стін, серед яких стіни з бетону, цегли, деревини та ін. Завдяки утепленню фасаду значно підвищується теплозахист будівлі і запобігається руйнівний вплив конденсату, що дозволяє майже наполовину знизити витрати на опалення і кондиціонування. В якості теплоізоляційних матеріалів використовуються мінераловатні плити і пінопласт.

Пінопласт використовують в штукатурних системах, у зв'язку з його щільністю, високими показниками опірності проникненню пара, міцності властивостями. Він здатний витримати більш високі навантаження і запобігає сповзанню ізоляції та її розрив. Мінераловатні матеріали і утеплювачі на основі базальтового волокна використовують у штукатурних фасадах, у зв'язку з їх пожежобезпечністю і міцністю на розрив шарів.

Штукатурка фасадів. Штукатурка фасаду виконує кілька функцій одночасно. По-перше, вона несе на собі захисну функцію будівлі від впливу на нього несприятливих погодних умов, також штукатурні покриття захищає будівлю від вогню, зберігає тепло всередині споруди, і надає закінчений, естетично приємний зовнішній вигляд.

Оштукатурювання фасадів дозволяє вирівняти поверхню стіни, приховати шви кладки і різні незначні дефекти. Як будівельний матеріал штукатурка являє собою суміш в'яжучих компонентів і наповнювачів. В якості останніх використовуються вапно, пісок, гіпс, цемент.

Варто відзначити, що штукатурні фасадні роботи виконуються після так званого «опаду» будівлі, і підпадають під характеристику так званих «мокрих робіт».

Оздоблення фасадів, декоративне облицювання. На сьогодні, матеріалів і технологій для оздоблення фасаду вашого будинку існує безліч. Який же з них може підійти саме вашому фасаду? Відповідь на це питання вас зможе дати тільки фахівець. У тому випадку, якщо ж ви все-таки зважитеся вирішувати це питання самостійно, без залучення кваліфікованих фахівців нашої компанії, то намагайтеся керуватися наступними правилами:

  • Оздоблення вашого фасаду повинна буде відповідати архітектурному рішенню будівлі
  • Оздоблення фасаду повинна виконувати достатня різноманітність і виразність оформлення фасаду
  • Оздоблення фасаду повинна відповідати технічним вимогам несучої конструкції будівлі та її призначенням

Також майте на увазі, що спосіб кріплення облицювання повинен бути надійним і відповідати матеріалами вашої фасадної стіни. Як бачимо з переліченого вище, без особливих знань і навичок в будівельній сфері, навряд чи з питанням вибору того чи іншого виду обробки фасадів, можна впоратися самостійно. Ми пропонуємо грамотну консультацію з приводу облицювання фасаду, яка врятує від можливих необгрунтованих матеріальних витрат і незручностей в майбутньому.

Фарбування фасадів. Різноманіття сучасних фасадних фарб не тільки допоможе вам знайти нове колірне рішення для вашого фасаду, а й врятує його від усіляких несприятливих погодних і біологічних факторів середовища великого міста. Фарби, що застосовуються нашими фахівцями, відрізняються високою якістю, не втрачають своїх колірних і захисних властивостей з часом. Нами проводитися фарбування фасадів будівель за короткі терміни.

Всі фасадні роботи, повинні виконуватися з якісних матеріалів і тільки кваліфікованими фахівцями, це стане гарантією міцності і надійності не тільки фасаду, але і будівлі в цілому.

Наша Компанія здійснює повний комплекс фасадних робіт у Львові та Львівській області, від простих фасадів до складних неординарних рішень, обсягів і завдань по утепленню, ремонту, обробці та відновленню фасадів котеджів і приватних будинків.