Декоративна штукатурка - ціни, види, нанесення

Декоративна штукатурка - ціни, види та техніка нанесення. Використання найкращих технік обробки стін та стель фасадною та внутрішньою декоративною штукатуркою.

Декоративна штукатурка один з найкращих матеріалів для декорування стін та стель у сучасному та ретро стилях. На сьогоднішній день цей декоративний матеріал використовується як при обробці фасадів так і при обробці внутрішніх стін та стель.

В даному розділі галереї, ми пропонуємо вам розглянути різні види декоративної штукатурки, ціни та найрізноманітніші техніки її нанесення. Кожна техніка нанесення штукатурки є різною, можна сказати, особистою вигадкою майстра та його професійного підходу до оздоблення.

Декоративна штукатурка - види

Декоративна штукатурка, яку ми можемо вам запропонувати включає в себе багато видів та особливостей. Одна велика особливість штукатурки це те, що використовуючи різні штукатурні маси, можна добитися колосальних ефектів, відблисків, помутніння і потертості. Видів декоративної штукатурки може бути багато, ми пропонуємо, одні з найкращих, які використовуються у сучасному дизайні. Глянцеві, матові, напівматові, ефект бетону, ефект шовку, ефект каменю травертин, ефект потертості та інші види декоративної штукатурки ви можете оглянути та придбати завітавши до нас.

Декоративна штукатурка - ціни

Що стосується ціни на декоративну штукатурку, то вона залежить від кількості слоїв та техніки нанесення. Ми пропонуємо, як по ціні так і по якості, один з найкращих декоративних матеріалів. Декоративна штукатурка ціна її не перевищує цінову політику багатьох провідних українських та італійських виробників, які знаходяться на даному ринку. Всі ціни на окремий вид декоративної штукатурки вказаний у кожному конкретному розділі, який представляє кожний декоративний матеріал окремо. В даній галереї під кожною фотографією прописана ціна вже нанесеної декоративної штукатурки. В ціну входить вид декоративної штукатурки та техніка її нанесення. 

Техніка нанесення декоративної штукатруки

Техніка нанесення декоративної штукатурки буває різних форм і видів. Нанесення залежить, в першу чергу, від професійності майстра. По друге, від вибраного вами зразка штукатурки, які ми залюбки вам продемонструємо.. Якщо, ви вже задумали використати декоративну штукатурку в оформленні стін та стель, ми зможемо вам допомогти у виборі декоративного матеріалу, техніки нанесення та порекомендувати професійних майстрів, які не один рік мають справу з даним матеріалом.