Фасадний декор з пінопласту та гіпсу від виробника

Фасадний декор з пінопласту та гіпсу - найкращий інструмент для реалізації своїх ідей при оздобленні будинку

Фасадний декор – це один із найсучасніших видів оформлення фасадів, який зарекомендував себе з найкращої сторони, його допомогою можна оздоблювати фасад на будь який смак і стиль. Грамотно розроблений проект фасаду і підбір відповідних елементів декору, дасть змогу втілити в життя найкращі ідеї та побажання будь якого домовласника.

Надійний та якісний фасадний декор, гарантуємо! Використовуючи наш великий досвід, в реалізації проектів декорування об’єктів, потенційний замовник має можливість отримати велику кількість цікавих пропозицій та професійну оптимізацію своїх витрат при декоруванні свого будинку

Бажаючі здекорувати свій будинок можуть обрати фасадний декор з пінопласту, який виготовлений з міцного матеріалу ПСБ 35 плотності та трьохшарового акрилового покриття. Також можна прикрасити свій будинок фасадним декором з гіпсу, який виготовлений з міцного гіпсу марки Г- 10, що є також надійним та якісним матеріалом при оформленні фасаду будинку. Несемо персональну відовідальність за якість та надійність всіх виготовлених декоративних фасадних елементів.

Застосування фасадного декору

Застосування фасадного декору, при оздобленні фасаду, дає змогу використовувати велику кількість декоративних матеріалів, що допоможе докорінно змінити вигляд будь-якої фасадної частини будинку і надати їй неймовірно-красивого вигляду, що стане прекрасною візитівкою даної будівлі. В даному розділі нашого сайту ми пропонуємо варіанти оформлення фасадів, за допомогою великої різноманітності видів і форм фасадного декору, що дозволяють скласти уявлення про багатство та розмаїття стильових рішень, які ми і готові вам запропонувати.

Фасадний декор з пінопласту

Фасадний декор з пінопласту - це великий спектр декоративних матеріалів ліпнини, який допоможе оформити будь-який участок фасаду у прекрасний шедевр архітерктурного мистецтва. Фасадний декор з нашого каталогу може використовуватися як для прикраси будинків у класичному стилі, так і для оформлення різних будівельних конструкцій сучасного дизайну наприклад, перекриттів басейнів, альтанок, терас та інших.

За цілком доступною ціною ви можете придбати у нас готові зразки для фасадного оформлення або зробити замовлення на виготовлення фасаду будинку в ексклюзивному варіанті та замовити монтаж фасадного декору.

Всі роботи будуть виконані у відповідності з вашими побажаннями, а кінцевий результат порадує бездоганною естетикою і зразковою якістю. Щоб ознайомитись з декоративними елементами фасадного декору з пінопласту, завітайте у рубрику нашого сайту ліпнина з пінопласту.

Фасадний декор з гіпсу

Фасадний декор з гіпсу - це ще один із найсучасніших методів декорування фасадів, за допомогою якого можна перевтілити фасад будь-якої будівлі до прекрасного старовинного чи надсучасного архітектурного рішення. Стильний, професійно виконаний дизайн фасаду будинку або котеджу надає будівлі неповторний індивідуальний вигляд, підкреслює його красу і акцентує увагу на архітектурних достоїнствах споруди.

Фасадний декор з гіпсу - найважливіша складова дизайнерського оформлення, що формує його стильову домінанту.

Вибір декоративних елементів ліпнини на фасад визначає майбутній вигляд будинку це означає, що і якість матеріалів, з яких здійснюється їх виготовлення і рівень естетичної досконалості декору, якому ви віддасте перевагу є найважливішими критеріями, якими слід керуватися при замовленні всього комплексу робіт з декорування фасаду. Для ознайомлення з елементами фасадного декору з гіпсу, переходьте у рубрику сайту ліпнина з гіпсу. 

На сьогоднішній день, ми об’єднали ці два види фасадного декору і пропонуємо вам преглянути фото виконаних робіт на яких ви зможете розлянути різні стильові рішення в архітетурному декоруванні фасадів.