Гіпсова ліпнина

Гіпсова ліпнина для оздоблення інтер’єрів та екстер’єрів будинків. В даній галереї ви зможете переглянути фотозвіт із застосуванням гіпсової ліпнини на практиці.

Наша компанія набула чималий досвід у реалізації проектів декорування об’єктів гіпсовою ліпниною будь-якої складності. У галереї виставлені варіанти наших робіт, в яких гіпсова ліпнина перетворює звичайний простір будівлі в блискучі апартаменти. Колекції гіпсової ліпнини, рясніють розмаїттям варіантів і складених з ліпних прикрас, відтворених з класичних історичних зразків, чия естетична цінність перевірена часом. Грамотно підібрана, архітектурна гіпсова ліпнина збагачує і абсолютно перетворює весь художньо-пластичний лад інтер’єру, перетворюючи звичайне житлове приміщення в затишні і ошатні апартаменти, де можуть, за задумом дизайнера, панувати будь-які відтінки емоцій від святкової пишноти до аристократичної чистоти архітектурних ліній.

В процесі вибору того чи іншого виду елементів гіпсової ліпнини і їх оформлення необхідно враховувати дизайн приміщення, а також його площа і призначення. Так, для просторих холів елітних медичних центрів і спа-салонів, а також великих віталень з високими стелями в заміських особняках підійде античний стиль і засновані на ньому ренесанс, класицизм і рококо, які передбачають активне використання ліпнини в інтер’єрі.

Для будь-якого шанувальника гіпсової ліпнини наші фахівці можуть розробити або підібрати з наявних елементів будь-який інтер’єр в стилі який цікавить замовника. В нас ви також можете замовити монтаж гіпсової ліпнини. Оновлений інтер’єр, безсумнівно, вразить ваших відвідувачів аристократизмом, розкішшю і витонченістю.