Гіпсова ліпнина

Гіпсова ліпнина для оздоблення стін та стелі. В даній галереї ви зможете переглянути фотозвіт із застосуванням гіпсової ліпнини на практиці

Гіпсова ліпнина - це один з найкращих методів декорування оселі та оформлення приміщень у старовинній та надсучасній естетиці нашого часу. Наша компанія набула чималий досвід у реалізації проектів декорування об’єктів ліпниною будь-якої складності. У галереї виставлені варіанти наших робіт, в яких гіпсова ліпнина перетворює звичайний простір будівлі в блискучі апартаменти. Колекції ліпнини, рясніють розмаїттям варіантів і складених з ліпних прикрас, відтворених з класичних історичних зразків, чия естетична цінність перевірена часом.

Гіпсова ліпнина - оформлення

Грамотно підібрана, архітектурна гіпсова ліпнина збагачує і абсолютно перетворює весь художньо-пластичний лад інтер’єру, перетворюючи звичайне житлове приміщення в затишні і ошатні апартаменти, де можуть, за задумом дизайнера, панувати будь-які відтінки емоцій від святкової пишноти до аристократичної чистоти архітектурних ліній.

В процесі вибору того чи іншого виду елементів гіпсової ліпнини і їх оформлення необхідно враховувати дизайн приміщення, а також його площа і призначення. Так, для просторих холів елітних медичних центрів і спа-салонів, а також великих віталень з високими стелями в заміських особняках підійде античний стиль і засновані на ньому ренесанс, класицизм і рококо, які передбачають активне використання гіпсової ліпнини в інтер’єрі.

Гіпсова ліпнина - замовлення!

Для будь-якого шанувальника гіпсової ліпнини наші фахівці можуть розробити або підібрати з наявних елементів будь-який інтер’єр в стилі який цікавить замовника. В нас ви також можете замовити монтаж гіпсової ліпнини. Оновлений інтер’єр, безсумнівно, вразить ваших відвідувачів аристократизмом, розкішшю і витонченістю.

Якщо вас зацікавила можливість декорування оселі гіпсовою ліпниною, ми будемо раді надати вам консультацію та відповісти на всі ваші запитання. Ви можете звязатись з нами по телефону чи електронній адресі. А також можете відвідати наш виставковий магазин у м. Львів та м. Новояворівськ. Адреси магазинів ви можете знайти у розділі Контакти. У нас ви зможете придбати гіпсову ліпнину високої якості, та низькими цінами, яка є одним із найякіснішим матеріалом, який виробляється у м. Львові.