Гіпсова фасадна ліпнина

Сучасна гіпсова фасадна ліпнина призначається не тільки для обробки будівель, але і для проведення робіт з повної реконструкції або реставрації окремих елементів фасаду будівель. Тому, який саме фасадний ліпний декор, його види та способи нанесення будуть застосовуватися на об'єкті, залежить від складності проведення робіт та технічного завдання замовника.

Гіпсова фасадна ліпнина по праву займає особливе місце в зовнішній обробці будівель і споруд. Суть застосування гіпсової ліпнини полягає у створенні різних елементів декору, які потім розміщуються на фасадах будинків. Фасадний декор визначає не тільки стилістику будинку, але і фінішну обробку будівлі.

Фасадна ліпнина з гіпсу для оформлення будівлі, споруди здатна надати йому якусь родзинку, яка, звичайно ж, виділить його серед сірих, звичайних навколишніх будинків. Давно залишилося в минулому час, коли фасадний декор з гіпсу міг придбати аж ніяк не кожен житель нашої країни. Сьогодні ліпнина доступна для кожного, вибір лише залишається справою смаку.

Один з найдавніших будівельних та оздоблювальних матеріалів гіпс давно вже має заслужену популярність у виробництві виробів для ліпного декору. Саме завдяки пластичності та довговічності елементи гіпсового декору для фасаду протягом багатьох століть прикрашають найкрасивіші і знамениті будівлі світу. Виробництво і монтаж фасадної ліпнини з гіпсу не представляє особливої ​​складності. Дорожнеча гіпсових виробів для фасадного декору визначається ретельністю підготовки спеціальних форм і дотриманням технологічного циклу, який займає значну кількість часу. Гіпсова фасадна ліпнина має ще один істотний недолік - вага. Це найважчий декоративний оздоблювальний матеріал. Раніше монтаж ліпнини з гіпсу для фасадів представляв велику складність, однак сьогодні, зі збільшенням можливостей застосування в зовнішній обробці нових інноваційних технологій, виробники пропонують масу сучасних кріпильних матеріалів, які дозволяють витримувати гіпсовій фасадній ліпнині серйозні навантаження атмосферних явищ і механічних впливів навколишнього середовища.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам широкий вибір фасадної гіпсової ліпнини в різних стилях. Ви можете вибрати окремі елементи з нашого каталогу або замовити індивідуальний дизайн-проект, в якому будуть враховані ваші побажання. В Наші послуги входить розробка індивідуального дизайн-проекту ліпнини. Таким чином, ви отримуєте унікальний і впізнаваний дизайн фасаду. Фасадна ліпнина виготовляється з гіпсу - практичного матеріалу, який дозволяє створювати складні рельєфні зображення з глибокою деталізацією.

Ми надаємо наступні послуги з декорування фасадів:

  • Виготовлення елементів гіпсової ліпнини за готовими макетами

  • Складання унікального дизайн-проекту та виготовлення ліпнини згідно нього

  • Доставка і монтаж фасадної гіпсової ліпнини

Гіпсове декорування фасадів не володіє ніякої функціональністю, але незважаючи на це ліпнина допомагає сформувати завершений образ будівлі. З іншого боку, за допомогою ліпнини деколи приховують ті чи інші дефекти, але все ж вона несе в собі чисто естетичну функцію. Це неймовірна можливість повністю здійснити задум дизайнера. За допомогою фасадної ліпнини стає можливим додати примітивні лінії будівлі витіюватими візерунками і вишуканими деталями, а також підкреслити ті чи інші елементи архітектури.

Гіпсова фасадна ліпнина - це ексклюзивне архітектурне рішення для котеджів, будинків і інших будівель. Якщо у вас виникли питання або ви хочете зробити замовлення - телефонуйте нам за вказаними телефонами, і ми призначимо вам особисту зустріч з нашим фахівцем у будь-який зручний для вас час.