Гіпсові 3D панелі

Декоративні гіпсові 3D панелі - це новий вимір у декорі, ексклюзивне рішення оформлення інтер'єру для декорування стін.

Завдяки своєму привабливому зовнішньому вигляду, а також відмінним експлуатаційним характеристикам, панелі з гіпсу підходять для використання як в житлових, так і в громадських приміщеннях. Даний підхід відкриває третій вимір у сфері інтер'єрного дизайну, раніше обмеженого використанням плоских холодних поверхонь. Багатство колірних і фактурних рішень дозволяє використовувати екологічні гіпсові 3D панелі для втілення будь-яких архітектурних завдань і творчих ідей в оформленні різних приміщень. 

Вибираючи рельєфні 3D панелі для оздоблення стін, можна швидко і легко оновити свій інтер'єр, окремі моделі навіть не вимагають виконання попередніх підготовчих робіт. Можливість вибору з широкого модельного ряду дозволяє виключати витрати на фінішну обробку. Декоративні 3Д панелі монтуються по інструкції як шовним, так і безшовним способом, що зберігає цілісність і дозволяє створювати монолітні композиції.

Гіпс - це екологічно чистий, негорючий матеріал, з якого, за допомогою сучасних технологій обробки, вдається отримати дуже красиві 3D панелі з великим вибором рельєфів. Більшість конструкцій з декоративних стінових панелей поєднуються в безперервному потоці з декількох 3д панелей з гіпсу у вертикальному та горизонтальному напрямках. Таким чином, незалежно від того, наскільки велика або мала площа стіни, гіпсові панелі для внутрішньої обробки зможуть прикрасити всю стіну або її окрему частину. Наш асортимент гіпсових панелей для стін варіюється і нашою метою є незвично красиво прикрасити приміщення, будь то квартира, будинок, ресторан або готель! Гіпсові панелі 3D можуть бути пофарбовані в різні відтінки на ваш смак і забезпечують чудове покриття для 3Д стін. Вони фарбуються акриловими фарбами - матової або глянсової обробки, декоративної фарбою.

Гіпсові стінові панелі можуть використовуватися як в якості самостійного декоративного панно, так і в комбінації з традиційними матеріалами для обробки. Для створення 3D-ефектів вони можуть поєднуватися з фінішними стіновим покриттями, що імітують шкіру, метал, камінь, дерево та інші рельєфні поверхні. Також для створення ексклюзивних дизайнерських рішень використовуються різні варіанти підсвічування.