Гіпсовий декор

✔ Гіпсовий декор в інтер’єр ✔ Декор з гіпсу на фасад ➫ все це ви можите розглянути і замовити у нас

Гіпсовий декор в квартирі або офісі робить обстановку презентабельною і продемонструє вишуканий смак власників. Гіпсовий декор застосовують для обробки житлових приміщень вже дуже багато років. Це легко пояснити, оскільки він володіє високою міцністю, легко виготовляється, дає можливість отримати велику різноманітність форм (колони, карнизи і багато іншого). При цьому в будь-яких особливих витратах на підтримку гіпсової стельової або стінової ліпнини немає необхідності.

Жителі не тільки нашого, а й інших регіонів України завжди можуть замовити у нас виготовлення декору з гіпсу найрізноманітніших стилів або купити готові вироби за доступною ціною - каталог ліпнини допоможе вам вибрати потрібні елементи. Фото наших робіт з використанням цього декоративного елемента представлені в нашій галереї. Наші фахівці втілять всі ваші побажання і творчі ідеї.

Чому саме наш магазин гіпсового декору

Широкий асортимент. Ми пропонуємо власну асортиментну лінійку декоративних виробів. Наш магазин гіпсового декору пропонує купити наступну продукцію: карнизи, фризи, молдинги, стельові розетки, набірні композиції, колони та ін. (декор на замовлення). Щоб ознайомитися з повним асортиментом виробів, перейдіть у рубрику ліпнина з гіпсу.

Повний спектр послуг. Серед послуг нашого магазину - виготовлення і продаж ліпнини, моделей для декору з гіпсу, розробка дизайн-проектів внутрішнього і фасадного оформлення, архітектурне проектування та ін.

Власне виробництво гіпсового декору. Власні виробничі потужності дозволяють нам виготовляти ексклюзивні гіпсові декори в зручні для клієнтів терміни.

Гнучка система знижок. Ми надаємо індивідуальні знижки, розмір яких залежить від обсягів замовлення і ряду інших факторів. Також у нашому магазині проводяться акції, що дозволяють купити декор з гіпсу за доступною ціною.

Висока кваліфікація фахівців. Виготовлення декору з гіпсу - робота фахівців, високий професіоналізм яких підтверджений наявністю багаторічного досвіду роботи.

Як отримати своє замовлення на виробництво декору з гіпсу?

Оформити замовлення на виготовлення декору з гіпсу за невисокою ціною ви можете завітавши у наші виставкові магазини у м. Львів та м. Новояворівськ. Також можна замовити гіпсовий декор по одному з телефонів магазину, або по електронній адресі, зазначених у розділі "Контакти".

Наш магазин самостійно доставляє великі замовлення в межах Львова та області. Ціна послуг залежить від відстані до місця призначення. В інші регіони продукція доставляється транспортними компаніями.

Ми допоможемо вам реалізувати ідеї по декоруванню оселі з використанням виробів з гіпсу та купити підходящий декор. Наш унікальний гіпсовий декор перетворює на предмет захоплення будь-який архітектурний елемент, як у типовій прихожі міської квартири, так і в парадному залі заміського будинку..