Гіпсовий декор

Гіпсовий декор від магазину "Галерея Декору" - висока якість продукції за доступними цінами.

Гіпсовий декор в квартирі або офісі робить обстановку презентабельною і продемонструє вишуканий смак власників. Гіпсовий ліпний декор застосовують для обробки житлових приміщень вже дуже багато років. Це легко пояснити, оскільки він володіє високою міцністю, легко виготовляється, дає можливість отримати велику різноманітність форм (колони, карнизи і багато іншого). При цьому в будь-яких особливих витратах на підтримку гіпсової стельової або стінової ліпнини немає необхідності. Жителі не тільки нашого, а й інших регіонів України завжди можуть замовити у нас виготовлення гіпсового декору найрізноманітніших стилів або купити готові вироби за доступною ціною - каталог ліпнини допоможе вам вибрати потрібні елементи. Фото наших робіт з використанням цього декоративного елемента представлені в нашій галереї. Наші фахівці втілять всі ваші побажання і творчі ідеї.

Чому магазин "Галерея Декору"

Широкий асортимент. Ми пропонуємо власну асортиментну лінійку декоративних виробів. Наш магазин ліпнини пропонує купити наступну продукцію: карнизи, фризи, молдинги, стельові розетки, набірні композиції, колони та ін. (декор на замовлення). Щоб ознайомитися з повним асортиментом виробів, перейдіть у рубрику "каталог ліпнини".

Повний спектр послуг. Серед послуг нашого магазину - виготовлення і продаж ліпнини, моделей для гіпсового декору, розробка дизайн-проектів внутрішнього і фасадного оформлення, архітектурне проектування та ін.

Власне виробництво декору з гіпсу. Власні виробничі потужності дозволяють нам виготовляти ексклюзивні гіпсові декори в зручні для клієнтів терміни.

Гнучка система знижок. Ми надаємо індивідуальні знижки, розмір яких залежить від обсягів замовлення і ряду інших факторів. Також у нашому магазині проводяться акції, що дозволяють купити декор за доступною ціною.

Висока кваліфікація фахівців. Виготовлення декору з гіпсу - робота фахівців, високий професіоналізм яких підтверджений наявністю багаторічного досвіду роботи.

Як отримати своє замовлення на виробництво гіпсового декору?

Наш магазин самостійно доставляє великі замовлення в межах Львова та області. Ціна послуг залежить від відстані до місця призначення. В інші регіони продукція доставляється транспортними компаніями.

Магазин "Галерея Декору" допоможе вам реалізувати ідеї по декоруванню оселі з використанням ліпнини та купити підходящий декор. Наш унікальний гіпсовий декор перетворює на предмет захоплення будь-який архітектурний елемент, як у типовій прихожі міської квартири, так і в парадному залі заміського будинку..

Оформити замовлення на виготовлення гіпсового декору за невисокою ціною ви можете завітавши до нас за адресою м. Новояворівськ, вул. Шевченка, 8а, або по нашій електронній пошті magazundekoru@gmail.com і ecobudlviv@gmail.com, а також по одному з телефонів магазину, зазначених у розділі "Контакти".