Ліпний декор

Широкий асортимент ліпного декору та елементів для оздоблення інтер’єру і фасаду представлений на нашому сайті. Ми допомагаємо у втіленні будь-яких стилістичних ідей при створенні інтер’єрів і фасадів приміщень та будівель. Завдяки декоруванню та обробці ваша квартира, будинок або офіс наповнюються бажаною атмосферою.

Ліпний декор - ідеальний спосіб змінити просторове сприйняття інтер’єру або фасаду. При його вмілому використанні в дизайні стін і стель можна створювати справжні витвори мистецтва. З давніх часів декор на стінах надавав красу і оригінальність приміщенню, а ліпнина вважалася найкращим гнучким і недорогим матеріалом для цих цілей. У Львові ліпнина є в продажі у багатьох магазинах, але підібрати для Вас саме якісну продукцію зможуть лише ті, хто знає в цьому толк. Якщо прикрасити ліпним декором квартиру, заміський будинок, котедж або фасад будівлі, то вид кардинально змінюється, не кажучи вже про те, що це стильно, шикарно і дуже красиво.

Вже довгий час ліпний декор для обробки будинку вважається ознакою достатку. Це пояснюється тим, що для створення такої декоративної прикраси, необхідно довіряти роботу справжнім професіоналам цієї справи, які вміють прикрашати стіни і стелі подібним декором, створюючи його власноруч.

Реалізований нами архітектурний ліпний декор ви можете використовувати для обробки практично будь-яких поверхонь як зовні, так і всередині приміщень. Дуже красиво виглядає ліпнина  в інтер’єрі. У нас ви знайдете елементи для обробки стель і кутів, ніш і арок, віконних і дверних прорізів, дзеркал і колон. Пропонована нами ліпнина на фасад навіть саму скромну поверхню перетворить в архітектурний шедевр. Причому, ви можете підібрати варіанти для обробки в будь-якому стилі: класичному і бароко, ампір і рококо, авангард і модерн.

Замовити ліпний декор

Якщо ви вирішили недорого купити архітектурний ліпний декор, в нашій майстерні, можна зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті. Крім того, ви можете зв’язатися з нами по електронній пошті або завітати до нас в майстерню. Жителі м. Львів та Львівської області завжди можуть замовити у нас виготовлення ліпного декору найрізноманітніших стилів або купити готові вироби за доступною ціною, каталог ліпних прикрас допоможе вам вибрати потрібні елементи. Фото наших робіт з використанням цього декоративного елемента представлені в нашій галереї.

У нас ви можете замовити ліпний декор будь-якої складності і будь-якого масштабу. Ми пропонуємо найвигідніші умови співпраці, короткі терміни і неперевершена якість.