Ліпнина на фасад

Ліпнина на фасад це один із видів декору, який допоможе перевтілити звичайний будинок у вишукане помешкання королівського типу

Ліпнину на фасадах будинків можна зустріти в історії всіх часів і всіх держав. Ліпнина на фасад робить будівлю особливою і елегантною, Варіативність поєднань декоративних елементів на фасад дозволяє створювати неповторний дизайн Вашого будинку.

Ліпнина на фасад з пінопласту - це сучасна альтернатива архітектурним елементам, виготовлених з інших видів матеріалів. Даний вид виробів являє собою декоративну ліпнину з пінопласту, яка використовується для виконання архітектурних завдань. Здавна було прийнято прикрашати будинки декоративною архітектурною ліпниною, найчастіше покривалися архітектурним декором прорізи вікон, дверей, кутів та інших фасадних вузлів. В останні роки з'явилася тенденція до повернення колишніх традицій в архітектурі, однак повернення відбувається із застосуванням нових технічних досягнень. Так в області фасадного декору стає популярною декоративна ліпнина з пінопласту.

За своїми естетичними даними ліпнина на фасад з пінопласту не поступається традиційним видам ліпнини, а за технічними характеристиками значно перевершує її. Це ударостійкість, морозостійкість, простота в експлуатації і відносна довговічність при більш низькій ціні.

Елементи ліпнини на фасад надають будь-якій будівлі ошатний вигляд і індивідуальне звучання. Одне із найбільш частих запитань, яким задаються домовласники, це якими способами додати своєму житлу такий бажаний стиль, презентабельний весняний вигляд і елітарність? Відповідь на це питання лежить на поверхні - зробити хороший фасад вашого будинку.