Карнизи з пінопласту

Каталог карнизів з пінопласту

Фасадні карнизи з пінопласту - це декоративні, виступаючі елементи обробки, які прикрашають інтер'єр приміщення, роблячи його більш цікавим, легким і приємним людському оку. Пінопласт є відмінним матеріалом для створення карниза. Він володіє винятковими якостями: здатність до формування в різні форми і висока міцність при стисканні при певних температурних умовах. Завдяки цим перевагам, карнизи з пінопласту виходять міцними і довговічними.

Карнизи з пінопласту - це не тільки прикраса, яка буде чудово поєднуватися з дизайном всіх приміщень, але й важливий елемент будівельного матеріалу, здатний приховати багато погрішностей, від яких ви давно мріяли позбутися, але не знали, як це зробити.

До переваг пінопласту, так само можна віднести його легкість і міцність. У вас ніколи не виникне проблем зі встановленням карниза з пінопласту. Весь процес встановлення пройде швидко, легко і безтурботно. Ви ніколи не будете турбуватися про те, що Ваш карниз може злетіти з місця прикріплення або зіпсуватися під впливом шкідливих факторів зовнішнього навколишнього середовища. Пінопласт - дуже міцний матеріал, який добре захищений від шкідливих біологічних факторів.