Пінопластовий декор

Пінопластовий декор від магазину декору - це доступне за вартістю, практичне і довговічне архітектурне рішення, за допомогою якого з'явилася можливість втілити найсміливіші дизайнерські ідеї.

Пінопластовий декор застосовується для декоративного оздоблення будинків, котеджів і дозволяє перетворити безликий цегляний будинок в європейський особняк або фамільний замок.

Для виготовлення деталей пінопластового декору використовуються різні матеріали, серед яких особливе місце відведено виробництву фасадного декору з пінопласту . Цей унікальний матеріал є ідеальним рішенням, що дозволяє створити найрізноманітніші архітектурні форми.

Основна відмінність і перевага нашого фасадного декору від іншої аналогічної продукції, це еластичне акрилове покриття, яке ми наносимо за допомогою спеціалізованого верстата на пінопласт. Воно надає елементам пінопластового декору гарний зовнішній вигляд і міцність. Після нанесення цього покриття вироби набувають натуральний зовнішній вигляд і міцність каменю, при цьому їх гнучкість навіть збільшується.

Переваги пінопластового декору:

  • Легка вага - простота перевезення, мінімальне навантаження на фундамент
  • Довговічність - не гниє, не деформується, не тріскається, не схильний до впливу атмосферних явищ
  • Швидкий і легкий монтаж - легко піддається розпилу на місці монтажу, кріпиться на будь-яку поверхню
  • Теплоізоляція - декоративні елементи мають всі властивості теплоізоляції
  • Широкий вибір моделей для декорування фасаду будівлі - наявність великого асортименту типових форм, а також виготовлення декору по індивідуальним проектам
  • Ремонтопридатність - легко усуваються механічні пошкодження
  • Економічна вигода - декоративні елементи з пінопласту помітно дешевші від аналогів вироблених з інших матеріалів
  • Естетичний зовнішній вигляд
  • Короткі терміни виготовлення

Декоративне оформлення фасаду, мабуть, є одним з найбільш відповідальних етапів у будівництві. Адже від якості та естетичності застосовуваних матеріалів залежить вигляд і привабливість всієї будівлі в цілому. Тому будівельникам слід відповідально підходити до вибору постачальника фасадно-декоративних елементів. Магазин "Галерея Декору" пропонує вам великий асортимент пінопластових декоративних елементів для фасаду та інтер'єру, виготовлених за допомогою фігурного різання пінопласту. У нашому каталозі є такі елементи архітектурного декору:

Замовлення пінопластового декору

Зв’яжіться з нами за телефонами 097 238-30-23, 067 370-07-71, або електронною поштою magazundekoru@gmail.com та ecobudlviv@gmail.com.

Наш співробітник детально відповість на всі ваші запитання - скільки коштує пінопластовий декор, чи можна стати дилером, підкаже відповідні способи доставки, розрахує вартість замовлення і порадить, що варто включити в нього.

Також ви можете зробити замовлення завітавши до нас за адресою м. Новояворівськ, вул. Шевченка, 8а