Жалюзі плісе

Жалюзі плісе - стильний елемент світлозахисту та красивий елемент декору вікон!

Жалюзі плісе - компактна, технологічна, в той же час проста система декору вікна. Принцип пристрою шторів плісе дуже простий - за аналогією з гармошкою, коли плісоване полотно згортається, то утворюється невеликий брикет. Універсальність використання є головною перевагою серед інших видів жалюзі. Вони підходять для мансардних віконних рам, стельових вікон зимових садів, трикутних, трапецієподібних і інших конструкцій. На всіх таких конструкція плісовані жалюзі виглядають дуже елегантно і стильно.

Жалюзі плісе бездоганно влиються у будь-який стиль архітектури.

Завдяки компактній конструкції штори плісе займають менше місця в порівнянні з іншими типами сонцезахисту. Що стосується естетичної функції плісовані штори, то їх дизайн заслуговує на особливу увагу - легкі і негабаритні. Візуально не навантажують інтер'єр, зроблені з нещільної тканини, вони не будуть надавати приміщенню офісну строгість, а навпаки - забезпечать відчуття затишку.

Переваги штор плісе

Наша компанія готова запропонувати штори плісе будь-яких форм і розмірів. Ширина складок варіюється в широкому діапазоні, що дозволяє підібрати гармонійний варіант відповідно до розмірів вікон.