Послуги дизайнера

Магазин декору пропонує комплексне рішення по проектуванню, дизайну інтер'єрів та екстер’єрів будь-якої складності "під ключ" в зручні для вас терміни.

Завітавши до нас, ви можете замовити послуги дизайнера та більш детально дізнатися про ціни та умови виконання повного або часткового дизайн-проекту.

Дизайн інтер'єру та екстер’єру вимагає креативного підходу і деколи нестандартних рішень. Якщо вам необхідна розробка дизайн-проекту, який допоможе визначитися зі стилем оформлення приміщення, скористайтеся послугами нашого дизайнера. Високий професіоналізм і майстерність нашого спеціаліста у сфері дизайну допоможуть знайти краще рішення при переплануванні, ремонті або оформленні дизайну однокімнатної, двокімнатної квартири, заміського будинку, квартири-студії, офісних приміщень і т. п.

Наш дизайнер не боїться експериментувати зі стилем, формою і матеріалами, тому постійно вдосконалюється, відстежуючи останні тенденції в галузі архітектури та дизайну, впроваджуючи в проекти нові ідеї і поєднання. Ми розробимо дизайн-проект вашого будинку, котеджу і будь-якого іншого простору, враховуючи всі ваші побажання! Нами приділяється велика увага в переплануванні приміщень, так як це основа всього, а тому грамотно спланований простір - це затишок і комфорт для проживаючих у ньому людей. На оформлення унікальних інтер'єрів чи екстер’єрів намагаємось витрачати мінімум часу, дотримуючись високої якості виконання. Послуги дизайнера і якість виконаного дизайну задовольнить запити замовника і буде відповідати всім прийнятим стандартам. Перш ніж приступити до реалізації наміченого дизайну приміщення, замовнику пропонується кілька варіантів дизайн - проекту, що дозволить максимально задовольняти його потреби.

Будь-яка людина хоче бачити своє житло красивим, затишним, зручним і оригінальним. Ми допоможемо створити для вас дизайн - проект інтер’єру та екстер’єру, який буде підходити саме вам. Від професійного дизайну залежить душевний стан, здоров'я, настрій. Завданням нашого дизайнера є створення такого інтер'єру та екстер’єру, в якому буде комфортно жити, відпочивати, працювати, а також наповнити квартиру або будинок гармонією і затишком.

Ціна готового дизайн-проекту може варіюватися в залежності від складності дизайнерського рішення. Консультацію ми проводимо безкоштовно, щоб оцінити ваші уподобання і запропонувати стилістичні напрямки дизайну. Подальша робота проводиться в три етапи, наш дизайнер ціну обговорює попередньо по кожному пункту.

На першому етапі проводяться обмірювальні креслення, розглядаються три планувальних рішення і проводиться план розміщення меблів, розробляється ручний ескіз. Всю роботу проводять замірники і дизайнер.

На другому етапі проводиться розробка 3D-візуалізації в кількості 2-3 ракурсів на приміщення. У разі необхідності візуалізація коригується відповідно до коментарів замовника. На цьому ж етапі здійснюється допомога фахівців в підборі аксесуарів і фурнітури будматеріалів та інше необхідне для створення інтер'єру приладдя. Всі зазначені роботи входять в послуги дизайнера.

На третьому етапі здійснюється підготовка робочої документації (плани монтажу і демонтажу стін і перекриттів, затверджений варіант перепланування з розстановкою меблів і експлікації приміщень, планів монтажу електрики, план розташування світильників і прив'язка їх до вимикачів, специфікація дверей і прорізів, план підлог, розгортка стін і розрізи стель, конструктивних креслень, планів розкладки плитки, розрізи складних металоконструкцій, відомість обробки приміщень).

Наш дизайнер може запропонувати як і дизайн інтер’єрів так і дизайн екстер’єрів, а також ландшафтний дизайн. Кожен наш дизайн - функціональний і гармонійний світ, який відповідає потребам і бажанням що у ньому людей. Головний принцип нашої роботи - індивідуальний підхід до кожного замовника.