Тканинні ролети, рулонні штори, жалюзі

Рулонні штори, тканинні ролети, жалюзі дозволяють, як повністю ізолювати приміщення від сонячного світла, так і замінити звичайні штори.

На сьогодні з’явилася одна з кращих альтернатив для штор і жалюзів - тканинні ролети, їх також називають рольштори, рулонні жалюзі або рулонні штори. Вони зручні в застосуванні і з легкістю можуть вписатися в будь-який інтер'єр завдяки широкій колірній гамі і текстурі полотна. Тканинні ролети представляють собою полотно тканини, яке навертається на вал, за допомогою спеціального управління, і можуть опускатися до необхідного рівня, а також фіксуватися в потрібному положенні, що дозволяє регулювати рівень проникнення сонячних променів в приміщення.

Ролети можна встановити на вікна, стіну, стелю або в отвір. Вони легко можуть поєднуватися разом з нормальними шторами, або використовуватися в якості окремого елемента. Завдяки широкому вибору фактур і забарвлень тканинного полотна, такі ролети стануть прикрасою будь-якого сучасного інтер’єру. Слід зазначити, що для зручності догляду за ними, тканини оброблені пиловідштовхуючою речовиною, яка захищає їх від вигорання від впливу ультрафіолету і полегшує догляд за ними.

Тканинні ролети, принципово іншим способом, в порівнянні з традиційними жалюзями затемнюють приміщення. Полотно рулонних штор складається з тканини і в залежності від щільності тканини і її текстури, зовнішнє світло розсіюється в більшій чи меншій мірі, а приміщення занурюється в затишну романтичну атмосферу.

Крім цього, завдяки тому, що тканина рулонних штор розташована впритул до шибки, вікно і саме приміщення менше нагріваються влітку і підтримується прохолода, а взимку в вашому домі зберігається більше тепла.

Рольштори або рулонні штори - це красиве, сучасне дизайнерське рішення для Ваших вікон. Вони практичні, компактні, при цьому легко встановлюються у віконному отворі. При правильному підборі малюнка, кольору і фактури тканини така штора може стати прикрасою домашнього або офісного інтер'єру.

Ролетні штори можуть бути напівпрозорими або повністю не пропускають світло. Напівпрозорі штори можна красиво компонувати з портьєрами, а щільні комбінувати з тюллю. Тканини і малюнок жалюзів також може варіюватися від найрізноманітніших кольорів і відтінків. Одна з основних переваг ролетних штор в тому, що їх можна розмістити там, де установка портьєр неможливе, на заскленому вікні в лоджії або кухні.

Слід зауважити, що ролети тканинні прикрашають ваше вікно не тільки всередині приміщення, але і з боку вулиці - вікна з опущеними рулонними шторами виглядають цікаво і незвично. Такий ефект не досягається звичайними традиційними шторами, тому що рулонні штори рівномірно і в щільну підходять до скла.

При покупці тканинних ролет варто приділити пильну увагу якості комплектуючих матеріалів. Багато фірм з метою зниження собівартості використовують в своїй роботі тканини і карнизи невідомого виробництва, видаючи їх за оригінал. Подібні тканини не мають спеціальної просочення, що захищає матеріал від пилу, підвищеної вологості і температури. При нагріванні на сонці така тканина може легко деформуватися і виділяти шкідливі хімічні речовини небезпечні для вашого здоров'я. Будьте пильні!

У зв’язку з великою кількістю тканин та відповідних матеріалів ми не в змозі виставити їх на сайт. Просимо вибачення за незручності. Щоб замовити рулонні штори або прорахувати ціну на тканинні ролети, жалюзі можна за телефоном 097-238-30-23, або завітати до нас в магазин "Галерея Декору" у м. Новояворівськ, вул. Шевченка, 8а.