Вироби з гіпсу

Вироби з гіпсу є негорючими, екологічно чистими продуктами, до складу яких входять гіпс і вода. Ці властивості гіпсових виробів дозволяють використовувати його в громадських інтер'єрах, а також в будинках і квартирах, кому небайдуже власне здоров'я.

Вироби з гіпсу являють собою виліплені або відлиті за формою декоративні елементи стелі або стін, які легко поєднуються між собою і дозволяють викладати найрізноманітніші візерунки, відновлюючи - доповнюючи симетрію або вносячи необхідний дисонанс в інтер’єр. Як правило, для зразка використовуються, прийняті з давніх пір, стилістичні зображення листя, гілок дерев і квіток. Подібні прикраси символічно позначають наближення до живої природи, і навіть можуть декорувати приміщення під альтанку на відкритому повітрі. Гіпсові карнизи, як правило, виготовляються шляхом протягання і не мають складного орнаменту, але можуть бути й відлиті. Декоративні вироби з гіпсу можуть прикрасити в будь-яку частину приміщення від стельових карнизів до декорації стін.

Мистецтво створення декоративних виробів з гіпсу відомо ще з часів бароко. Навіть невелика кількість гіпсових виробів надає приміщенню новий, вишуканий зовнішній вигляд. Мистецтво дизайну композицій з ліпними прикрасами передавалося через століття, і в наші дні, несе все те ж архітектурне призначення - внесення до буденних інтер'єрів елементів розкоші.

Прикраса ліпними виробами з гіпсу в будівництві носить частково символічний зміст. Досить складно внести в сучасний інтер’єр ліпний декор, щоб вся картина поєднувалася з шафами-купе та інших сучасними меблями. Однак, умілий дизайнер може зробити з пустого паралелепіпеда кімнати або залу шикарний зразок вишуканого смаку, просто застосувавши, наприклад, гіпсові карнизи.

Зараз величезна увага при виробництві гіпсових виробів приділяється матеріалам, з яких виготовляються форми. Основні вимоги - це відсутність деформації матеріалу і максимально тривале використання. Чим вища якість форми, тим вища якість рельєфу, пропорцій ліпного декору. Наші технології постійно відстежують всі новинки на ринку полімерних матеріалів, експериментують і знаходять максимально ефективні рішення.

Великим плюсом використання гіпсових виробів є незамінна можливість втілювати в оформленні приміщень найсміливіші мрії Вас як замовника. Гіпсові вироби може бути виконана за Вашими власними ескізами, і тут Ви можете проявити всі творчі здібності.

Ми пропонує каталог різних виробів з гіпсу, в якому ви можете вибрати вид і варіацію ліпнини, а підібрати відповідні розміри і деталі орнаменту вам допоможуть наші досвідчені дизайнери.

Виготовлення декоративних гіпсових виробів в нашій майстерні виконується в стислі терміни.