Вироби з пінопласту

Вироби з пінопласту для оздоблення фасадів будівель

Виготовлення виробів з пінопласту - процес, в якому є місце і творчості, і точним розрахунками, і сучасним технологіям. Наша компанія виробляє архітектурно-декоративні вироби з пінопласту для зовнішнього оздоблення будівель. За допомогою виробів з пінопласту ви можете втілити будь-які Ваші творчі ідеї. Технологія термічного різання дозволяє робити з цього матеріалу об'ємні фігури і різні декоративні елементи, за допомогою яких фасад звичайного будинку можна перетворити до невпізнання. Але найважливіше - вироби з пінопласту дозволяють декорувати фасад сучасних будівель та здійснювати реставрацію історичних споруд, не обтяжуючи стіни і фундамент значним додатковим навантаженням.

Декоративні вироби з пінопласту для фасаду

Список декоративних виробів з пінопласту для фасаду включає в себе велику кількість найменувань і типорозмірів. Ми виготовляємо наступні фасадні елементи з пінопласту: замки, карнизи, колони, кронштейни, иолдинги, обрамлення, підвіконники, пілястри, русти, цокольні карнизи.

Оздоблення фасадів з використанням декоративних виробів з пінопласту, допоможе кардинально змінити зовнішній вигляд Вашого будинку, виділити його серед одноманітних будівель, надавши йому індивідуальність. Із застосуванням декору з пінопласту, у зовнішній обробці фасаду, будинок набуває вишуканість і шарм, архітектура зовнішнього вигляду стає оригінальною, неповторною, створюється абсолютно новий вигляд.

Сучасні технології дозволяють при оформленні фасадів будинків відмовитися від застарілих матеріалів, таких як бетон та інших важких матеріалів, які створювали додаткове навантаження на стіни, могли псуватися від вологості і погодних факторів, не кажучи вже про значні витрати на їх виготовлення.

Декор в двадцять першому столітті - провідний тренд зовнішнього оздоблення будівель. Враховуючи його особливості і завдяки новим технологіям є можливість виготовлення пінопластового декору будь-якої складності в малі терміни, а завдяки своїй легкості, вироби монтуються дуже просто, і підходять для обробки та оформлення зовнішнього вигляду як нових, так і старих будівель.

Пінопластові вироби для фасадів, при не високій вартості, виготовляється в мінімальні терміни і перевершує інші матеріали обробки за технічними показниками. Він не вбирає воду, не створює умов для розвитку гнилі, цвілі, грибків і бактерій. Матеріал залишається стабільним при будь-якій температурі, а після нанесення захисного декоративного покриття, візуально не відрізняються від бетонних або гіпсових виробів.

У порівнянні з застарілими будматеріалами, застосовуваними для зовнішнього декорування, оздоблення фасадів виробами з пінопласту, має низку переваг. Такий матеріал - доступний, екологічно чистий і довговічний, сумісний з матеріалами зовнішньої теплоізоляції за характеристиками температурного розширення. Висока швидкість виготовлення, широка гама кольорів та фактур, зручність монтажу і можливість врахування індивідуальних побажань замовника робить пінопласт ідеальним засобом для перетворення будинку.

Ми пропонуємо для обробки та оформлення фасадів будівель найрізноманітніші декоративні вироби з пінопласту здатні стати справжньою прикрасою Вашого будинку. За допомогою декоративних пінопластових виробів звичайний будинок можна перетворити на замок з колонами і балюстрадами, можна оригінально оформити вітрину магазину або рекламний стенд, щоб вони притягували до себе всі погляди.