Вироби з пінопласту

Вироби з пінопласту ми пропонуємо для оздоблення та оформлення фасадів будівель, які здатні стати справжньою прикрасою Вашого будинку.

Виготовлення виробів з пінопласту для фасадів - процес, в якому є місце і творчості, і точним розрахунками, і сучасним технологіям. Наша компанія виробляє архітектурно-декоративні вироби з пінопласту для зовнішнього оздоблення будівель. За допомогою виробів з пінопласту ви можете втілити будь-які Ваші творчі ідеї. Технологія термічного різання дозволяє робити з цього матеріалу об'ємні фігури і різні декоративні елементи, за допомогою яких фасад звичайного будинку можна перетворити до невпізнання. Але найважливіше - вироби з пінопласту дозволяють декорувати фасад сучасних будівель та здійснювати реставрацію історичних споруд, не обтяжуючи стіни і фундамент значним додатковим навантаженням.

Список декоративних виробів з пінопласту для фасаду включає в себе велику кількість найменувань і типорозмірів. Ми виготовляємо наступні фасадні елементи з пінопласту: замки, карнизи, колони, кронштейни, иолдинги, обрамлення, підвіконники, пілястри, русти, цокольні карнизи.

Оздоблення фасадів з використанням декоративних виробів з пінопласту, допоможе кардинально змінити зовнішній вигляд Вашого будинку, виділити його серед одноманітних будівель, надавши йому індивідуальність. Із застосуванням декору з пінопласту, у зовнішній обробці фасаду, будинок набуває вишуканість і шарм, архітектура зовнішнього вигляду стає оригінальною, неповторною, створюється абсолютно новий вигляд.

Сучасні технології дозволяють при оформленні фасадів будинків відмовитися від застарілих матеріалів, таких як бетон і гіпс, які створювали додаткове навантаження на стіни, могли псуватися від вологості і погодних факторів, не кажучи вже про значні витрати на їх виготовлення.

Декор в двадцять першому столітті - провідний тренд зовнішнього оздоблення будівель. Враховуючи його особливості і завдяки новим технологіям є можливість виготовлення архітектурних деталей з пінопласту будь складності в малі терміни, а завдяки своїй легкості, вироби монтуються дуже просто, і підходять для обробки та оформлення зовнішнього вигляду як нових, так і старих будівель.

Пінопластові вироби для фасадів, при не високій вартості, виготовляється в мінімальні терміни і перевершує інші матеріали обробки за технічними показниками. Він не вбирає воду, не створює умов для розвитку гнилі, цвілі, грибків і бактерій. Матеріал залишається стабільним при будь-якій температурі, а після нанесення захисного декоративного покриття, візуально не відрізняються від бетонних або гіпсових виробів.

У порівнянні з застарілими будматеріалами, застосовуваними для зовнішнього декорування, оздоблення фасадів виробами з пінопласту, має низку переваг. Такий матеріал - доступний, екологічно чистий і довговічний, сумісний з матеріалами зовнішньої теплоізоляції за характеристиками температурного розширення. Висока швидкість виготовлення, широка гама кольорів та фактур, зручність монтажу і можливість врахування індивідуальних побажань замовника робить пінопласт - ідеальним засобом для перетворення будинку.

Ми пропонуємо для обробки та оформлення фасадів будівель найрізноманітніші декоративні вироби з пінопласту здатні стати справжньою прикрасою Вашого будинку. За допомогою декоративних виробів з пінопласту звичайний будинок можна перетворити на замок з колонами і балюстрадами, можна оригінально оформити вітрину магазину або рекламний стенд, щоб вони притягували до себе всі погляди.