Декоративні штукатурки

Декоративні штукатурки купити у Львові! ✔ Високоякісний матеріал! ✔ Доступні ціни! ✔ Системні знижки!

Декоративні штукатурки - це актуальний вид рельєфного покриття, яким можна творити ефект мармуру або іншого природного каменю, на сьогоднішній період представляється одним з найсучасніших і виграшних матеріалів для внутрішнього декору приміщень. У нас ви знайдете найрізноманітніші варіанти декоративних штукатурок, за допомогою яких вийде утворити унікальний і солідний дизайн будинку або приміщення.

Декоративні штукатурки, які ми пропонуємо, можуть вживатися як для внутрішньої обробки стін, аналогічно для обробки фасадів.

Завітавши до нас, по каталогам і зразкам, наші фахівці нададуть вам допомогу при виборі варіанту декоративного матеріалу, фактури і колірної гами. Ціна на декоративні штукатурки у Львові значення умовне, бо остаточна вартість готового виробу залежить від багатьох змінних - чисельності шарів нанесення, складності палітри, техніки нанесення, специфіки об'єкта і т.д.

Із задоволенням пропонуємо Вам декоративні штукатурки у Львові, фарби, і фактурні покриття. Це воістину універсальне рішення багатьох будівельних проблем! В залежності від потреб вибирайте штукатурку, ідеально відповідну для закритих або відкритих приміщень. Пам'ятайте, що даний оздоблювальний матеріал відрізняється за своїм складом. Деталі можете дізнатися у наших консультантів. 

Каталог декоративних штукатурок

Переваги декоративних штукатурок

Старовинна технологія виготовлення декоративних штукатурок у поєднанні з сучасним виконанням ефектів здатні дати приголомшливі результати. Ви зможете внести елемент розмаїтості в будь-який інтер’єр. Від античних часів до сучасного стилю хай-тек, будь-який інтер’єр, будь-які фактурні і колірні рішення втілить цей універсальний матеріал.

Декоративні штукатурки володіють масою переваг перед іншими настінними покриттями:

  • Унікальність - створювати ексклюзивний інтер’єр - призначення декоративних штукатурок. Повторити одне і те ж нанесення штукатурки декоративної не під силу навіть професіоналові.
  • Стиль - за допомогою декоративних штукатурок можна створювати інтер’єр в будь-якому стилі. Матеріал здатний додати ефект старовини, блиску мармуру або дорогоцінних металів.
  • Колір і фактура - настінні покриття створюють у приміщенні певний настрій. Вибираєте ви один колір або поєднуєте кілька, результат буде чудовим.
  • Міцність - стійкі до незначного механічного впливу. Утворюють міцну дихаючу поверхню.
  • Практичність - не потребують додаткового догляду. Забезпечують звукоізоляцію, практично не вбирають запахи.
  • Довговічність - довго зберігають первинний колір і фактуру. Вносити зміни в декорацію стін легко: декоративна штукатурка легко піддається перефарбування в потрібну колірну гамму.
  • Екологічність - італійська штукатурка і фарби відповідають екологічним нормам: нетоксичні, негорючі, антистатичні. Вони абсолютно нешкідливі для людей і тварин.
  • Універсальність - наносяться на будь-які види поверхні після стандартної обробки.

Нанесення декоративних штукатурок

Технологія нанесення декоративних штукатурок, на відміну від усього комплексу робіт, дуже проста, але це не єдині переваги. Їх легко можна помити, застосовуючи при цьому миючі або засоби для чищення та воду. Складові основи декоративної штукатурки, не псуються від води, а навпаки допомагають якомога довше зберегти привабливий зовнішній вигляд.

Від способу нанесення декоративної штукатурки і її складу залежить набуття оброблюваної поверхні гладкої або рельєфної структури.

Найчастіше на базове покриття наносять віск, в основу якого входять природні смоли і бджолиний віск. Це робить покриття вологостійким, що не вимагає особливого догляду. Грамотне нанесення декоративних штукатуркок допоможе: приховати дефекти поверхні, прибрати нерівності тріщинки, трохи утеплити стіни.

Декоративні штукатурки ціна і вартість робіт м2

Вартість робіт і ціна на декоративні штукатурки за м2, безсумнівно, повинні відповідати якості виконуваних робіт і складових компонентів.

Ціна декоративних штукатурок залежить від кількості шарів, складності малюнка і вартості використовуваних матеріалів. Так само ціна сильно залежить від площі нанесення (чим більше площа - тим нижче ціна за м2).

Такий вид покриття привабливий для тих, хто втомився від інтер’єрів з шпалерами, що відклеюються і облізлою фарбою, та обожнює розкіш, але не хоче за неї переплачувати, шукає креативний підхід у створенні неповторного інтер’єру!

Цей матеріал не залишить байдужим нікого, а ціна приємно здивує кожного споживача. Якщо Ви звикли економити свій час і дбайливо ставитеся до свого здоров'я, вибирайте правильні екологічно чисті матеріали.

Наша компанія пропонує якісні декоративні штукатурки у місті Львів. Щоб купити фактурні штукатурки від виробника, звертайтесь до наших спеціалістів за вказаними видами звязку у розділі Контакти.