Декоративна венеціанська штукатурка (венеціанка) - Elite Grassello

Венеціанська штукатурка (венеціанка) Elite Grassello - продукт на основі натуральної вапна з додаванням спеціальних акрилових смол, водної емульсії, високоякісних добавок, що додають йому такі властивості: високу адгезію до поверхні, хорошу повітро і паропроникність.

Венеціанська штукатурка Elite Grassello - глянцеве покриття, що імітує полірований камінь природного походження. Справжня венеціанка забезпечує стіни неповторним мармуровим світінням. В даний час існує велика кількість способів нанесення суміші, кожен спосіб надає індивідуальний ефект. Нанесення венеціанської штукатурки є складним процесом, який вимагає високого професіоналізму. Венеціанська штукатурка або венеціанка володіє унікальною технологією, що дозволяє одержувати покриття різноманітних кольорів, відтінків, відтворювати оригінальні малюнки.

Кількість видів венеціанки величезна, як і спектр можливостей її застосування. Сьогодні Ви можете придбати класичну венеціанську штукатурку, унікальну штукатурку, що імітує натуральне напівдорогоціне каміння, рельєфний матеріал, що включає до складу натуральний віск (з його допомогою домагаються штучного старіння поверхні) і багато іншого. До цього класу оздоблювальних матеріалів відносять також такі покриття як кам’яна крихта.

Структурні штукатурки при ремонті офісу - це зручний для роботи і слухняний будівельний матеріал. Невеликі колірні добавки дозволяють одержувати оригінальні візерунки, які самі по собі є цікавим рішенням. Залежно від фактури і величини використовуючих фракцій виходять різні малюнки. Добавки кольорових пігментів в основну масу дозволяють створювати різні відтінки штукатурки.

Венеціанська штукатурка при ремонті квартир - це універсальний матеріал, за допомогою якого можна як виконувати декоративну обробку приміщень, так і створювати неповторні візерунки, що підкреслюють вибраний стиль. Але робота з цим матеріалом вимагає спеціальних знань і навичок. Тільки поєднання професіоналізму із знанням технічних особливостей венеціанки дозволяє створювати дійсно якісні покриття.

Ключові переваги венеціанської штукатурки:

  • Нанесена на поверхню лише одного разу, штукатурка не схильна до осипання та розтріскування.
  • Штукатурка пристосована для повторних фарбувань, що дає можливість додавати нові відтінки і міняти фактуру.
  • Ціни на різновиди венеціанської штукатурки роблять матеріал доступним для споживачів з різним достатком.
  • Така штукатурка створює додаткову звукоізоляцію в приміщенні.
  • Венеціанка відмінно справляється з перепадами температур і стійкий до вологості.
  • Текстурна штукатурка відкриває широкий спектр можливостей для найрізноманітніших дизайнерських рішень, таких як багатошарова текстура, змішання відтінків і кольорів, що міняються залежно від освітлення, стилізація «під білий мармур», «золото» і багато іншого.
  • Матеріал є екологічним і сприяє комфортному перебуванню людини в приміщенні за рахунок своєї здатності «дихати» і пропускати пар.
  • Венеціанка перешкоджає утворенню цвілі, що робить її придатною для обробки стін приміщень, яким характерний високий рівень вологості, таких як лазня, сауна, басейн або ванна кімната.

Ми пропонуємо Вам не тільки придбати венеціанську штукатурку за доступними цінами у Львові, а й скористатися послугами наших майстрів. Наші фахівці виконають свою роботу оперативно і якісно. Якщо у вас виникли питання, як купити венеціанку у Львові, уточнити умови доставки, вартість робіт, обсяги, зателефонуйте або напишіть нам, ми дамо вам професійну відповідь на будь-яке питання, допоможемо у підборі відповідного матеріалу.