Венеціанська штукатурка – класика жанру!

✔ Венеціанська штукатурка купити у Львові! ✔ Доступні ціни на венеціанку! ✔ Якісний матеріал! ✔ Системні знижки!

Венеціанська штукатурка - це найвідоміша штукатурка, що застосовується в декоруванні стін і стель, на території України. Одна з основних декоративних штукатурок, яка з'явилася в наданому сигмент оздоблювальних матеріалів і до сих пір залишається на лідируючих позиціях в декоруванні. Підбирати її завжди було легко, швидко і вигідно, так декорування подібним матеріалом постійно буде приємним.

Венеціанка володіє оригінальною технологією, що дозволяє купувати напилення різноманітних кольорів і відтінків, повторювати унікальні малюнки.

Обравши венеціанку в якості оздоблювального матеріалу, людина отримує велику перевагу в створенні прогресивного стилю або відповідного класичного дизайну, при оформленні стін і стель свого приміщення. Ознайомившись з нашою пропозицією, ви будете приємно здивовані неймовірно низькою ціною і високою якістю даного виду штукатурки.

Венеціанка - ціна та замовлення!

Ціна на венеціанку може бути різної величини. Вона залежить від багатьох факторів: обрання кольорової гамми, техніки нанесення, застосування спеціального воску, або без нього і т.д. Для ознайомлення, вказуємо ціну на базовий матеріал, а також на остальні супутні матеріали.

Штукатурка Венеціанка (Venecia) - ціна 183 грн/м2

В дану ціну входить: підложка, базовий матеріал, барвник, віск

Якщо у вас виникли питання, як купити венеціанку у Львові, уточнити умови доставки, вартість робіт, обсяги, зателефонуйте або напишіть нам! Ми надамо вам професійну відповідь на будь-яке питання, допоможемо у підборі відповідного кольору та супутнього покриття. 

Венеціанська штукатурка - застосування

Венеціанська штукатурка - глянцеве покриття, що імітує полірований камінь природного походження, продукт на основі натуральної вапна з додаванням спеціальних акрилових смол, водної емульсії, високоякісних добавок. Це універсальний матеріал, за допомогою якого можна оформляти стіни та стелі в будь-яких тонах, надавати їм блиску і матувати та утворювати багато інших, стильних, декоративних ефектів. Але робота з цим матеріалом вимагає спеціальних знань і навичок.

Тільки поєднання професіоналізму із знанням технічних особливостей штукатурки, дозволяє створювати дійсно якісні покриття.

Нанесення венеціанської штукатурки є складним процесом, який вимагає високої компетенції в даній сфері. Зараз існує велика кількість способів нанесення суміші, кожен з них надає свій індивідуальний ефект. У вас є нагода не тільки купити венеціанську штукатурку за доступними цінами у Львові, а й скористатися послугами наших майстрів, які виконують свою роботу оперативно і якісно.

Переваги венеціанської штукатурки

Ключові переваги венеціанки

  • Штукатурка не схильна до осипання та розтріскування
  • Можливість для повторних фарбувань, що дає можливість додавати нові відтінки і міняти фактуру
  • Ціни на різновиди венеціанки роблять матеріал доступним для споживачів з різним достатком
  • Створює додаткову звукоізоляцію в приміщенні
  • Відмінно справляється з перепадами температур і стійка до вологості
  • Венеціанська штукатурка широкий спектр можливостей для найрізноманітніших дизайнерських рішень, таких як багатошарова текстура, змішання відтінків і кольорів, що міняються залежно від освітлення, стилізація під мармур, золото і багато іншого.
  • Матеріал є екологічним і сприяє комфортному перебуванню людини в приміщенні за рахунок своєї здатності дихати і пропускати пар.