Декоративна штукатурка Марморіно - Marmorino

Декоративна штукатурка Марморіно (Marmorino) - вигідна ціна, висока якість!

Декоративна штукатурка Марморіно - матеріал на основі гашеного вапна, мармурового порошку і неорганічних пігментів, що надають матеріалу такі характеристики як: декоративний ефект мармурової обробки, висока стійкість до підвищеної вологості навколишнього середовища.

Штукатурка Марморіно - ідеальна обробка, яка надає цінність інтер'єру старовинних або сучасних будівель, що мають художній інтерес.

Особливо марморін підходить для декорування стін, колон, пілястр, стель і будь-яких інших поверхонь на основі цементу, вапна та гіпсу. 

Штукатурка Марморіно - ціна!

Ціна на штукатурку марморіно може коливатися, потрібно враховувати всі побажання замовника. Надаємо ціну на матеріали, які використовуються в стандарних техніках покриття.

Штукатурка Марморіно (Marmorino) - ціна 192 грн/м2

В дану ціну входить: грунтовка, базовий матеріал, барвник, віск

Штукатрука Марморіно - застосування

Основне завдання декоративного матеріалу марморін - це можливість створювати ефекти як полірованого, так і рельєфного каменю. Декоративна штукатурка Марморіно дає можливість отримання естетичного затуманеного виду, від м’яких і одноманітних квітів до імітації класичного "венеціанського мармуру". Залежно від способів нанесення, можна домогтися різних декоративних ефектів.

Поверхня з декоративним покриттям марморін не забруднюється і добре стійка до впливу цвілі і бактерій.

Для вирівнювання поверхні і отримання ідеального шару потрібно за допомогою шпателя наносити його в два шари. Потім можна приступати до отримання глянцевої поверхні, але перед цим нанести третій шар. Після того лезом шпателя прибрати надлишки матеріалу. Якщо хочете отримати матову поверхню, то обробку потрібно проводити круговими рухами шпателя.

Замовлення штукатурки Марморіно у Львові

Щоб переглянути зразки нанесення та купити декоративну штукатурку Марморіно за самою вигідною ціною, ви можете завітати у наші точки продажу місті Львів, та Новояворівськ, або оформити замовлення по нашій електронній пошті, а також по одному з телефонів магазину, зазначених у розділі Контакти.