Декоративна штукатурка Marsel (Марсель) - Марсельський віск

Декоративна штукатурка Марсельський віск – Marsel (Марсель) ➪ імітує грубо обтесаний природний камінь, дерев’яну кору

Марсельський віск - різновид декоративної штукатурки, характерною рисою якої є досить глибокий рельєф поверхні. Марселька - це найміцніша і практична декоративна штукатурка з усіх існуючих. Незважаючи на глибокий рельєф поверхні, покриття приємне на дотик, торкаючись до нього, ви відчуваєте гладкі краї нанесеної фактури.  

Різні техніки нанесення декоративної штукатурки Марсель дозволяють додати покриттю практично будь-яку фактуру, а також відчуття об’єму.

Це дає можливість створити неповторний рельєф стін, колон, ніш та інших елементів інтер’єру. Покриття кольоровим воском додасть поверхні глибину кольору і приємну гладкість. Матеріал штукатурки Марсельський віск виготовлений на основі целюлозного волокна і інших натуральних компонентів, це покриття стійке до стирання, міцне, екологічне.

Штукатурка Марсель та марсельський віск - ціна!

Штукатурка Марсель (Marsel) - ціна 174 грн/м2

В дану ціну входить: грунтовка, базовий матеріал, барвник, віск

Застосування штукатурки Марсель

Застосування декоративної штукатурки Марсель надає будь-якому приміщенні, будь то житловий будинок або квартира, ресторан або офіс, не тільки гарний зовнішній вигляд, але з її допомогою можна приховати будь-які дефекти і нерівності стін. Залежно від наявності тих чи інших добавок досягається різноманітність рельєфів, є можливість отримати практично будь-який відтінок кольору та ефект, наприклад, імітація цінної породи дерева або каменю, акварельний розпис, піщаного вітру, оксамиту і багато іншого.

Але все ж головне завдання декоративної штукатурки Марсельський віск - це створення прекрасного рельєфного декоративного покриття як зовні, так і всередині приміщення.

Штукатурка Марсель безпечна екологічно, вона не виділяється токсичних речовин, зате має гарну тепло і звукоізоляцією. Легко миється, не дряпається, на сонці не вицвітає. Малюнок, створений за технологією Марсельський віск після висихання стає дуже міцним, а фінішне покриття у вигляді воску або блакиті надає гідроізоляційні властивості. В результаті Ви отримуєте надзвичайне і красиве покриття, стійке до миття і механічних навантажень.

З огляду на це, рекомендуємо марсельку в приміщеннях, в яких є підвищений контакт зі стінами - це коридори і передпокої, сходові клітки, санвузли та кухні. Ну і, звичайно ж, така обробка являє собою ідеальний варіант для місць громадського користування.

Декоративна штукатурка Марсельський віск підійде для створення інтер’єру в стилі Прованс, в класичному стилі, в стилі Модерн або ж, коли просто хочеться створити незвичайну атмосферу у себе вдома. Даний тип обробки відмінно поєднується з предметами побуту, які виконані з природних, натуральних матеріалів. Дерев’яні меблі і підлоги також будуть гармонійно виглядати в поєднанні з марселькою. Так само нерідко можна зустріти комбінацію штукатурки і природного каменю, вставки або окремі ділянки з піщанику додадуть Вашому приміщенню незвичайне відчуття затишку.

Замовлення штукатурки Марсель і марсельський віск у Львові

Щоб переглянути зразки нанесення та купити декоративну штукатурку Марсель (Marsel) або марсельський віск за самою вигідною ціною, ви можете завітати у наші точки продажу ум. Львів, та м. Новояворівськ, або оформити замовлення по нашій електронній пошті, а також по одному з телефонів магазину, зазначених у розділі Контакти.