Декоративна штукатурка Отточенто - Ottocento

✔ Штукатурка Отточенто купити у Львові! ✔ Доступні ціни на штукатурку китайський шовк! ✔ Якісний матеріал! ✔ Системні знижки!

Наша компанія пропонує своїм новим і постійним клієнтам найбільш популярний вид декоративної штукатурки Отточенто. Цей продукт вже міцно і заслужено здобув високу репутацію серед замовників в усьому світі. 

Головною особливістю штукатурки Отточенто є здатність створювати оптичний ефект оксамитової тканини, завдяки зміні кута віддзеркалення світла.

Декоративна штукатурка Отточенто - це паропроникне покриття, яке завдяки особливій формулі на основі смол в водної дисперсії і спеціальних металевих пігментів, дозволяє отримувати неповторні декоративні ефекти, як в класичному, так і в сучасному стилі.

Штукатурка Отточенто - ціна!

Завдяки тій обставині, що ціна на декоративну штукатурку Отточенто дійсно прийнятна для широкого кола клієнтів, цей вид оздоблювального матеріалу затребуваний і у нас.

Штукатурка Отточенто - ціна 126 грн/м2

В дану ціну входить: підложка, базовий матеріал, барвник

Першочерговою причиною того, що ціна на Отточенто реально доступна і збалансована, є самі передові технології, що застосовуються при виробництві цього покриття. В основі технологічного процесу задіянні різні матеріали, грамотне поєднання яких дозволяє створити оптимальну формулу кінцевого продукту, гарантію високої якості при досить прийнятній вартості виробництва. Більш того, відмінна пластичність і адаптованість цього оздоблювального матеріалу передбачає найрізноманітніші варіанти і стилі при роботі з ним.

Штукатрка Отточенто - склад

Склад декоративної штукатурки Отточенто не містить шкідливих речовин, пігментів або інших компонентів, що містять важкі метали, такі як хром або свинець. Крім того, Отточенто не містить токсичних, ароматизованих, хлорованих розчинників. Не спостерігається небезпечної для здоров’я полімеризації.

Склад декоративної штукатурки Отточенто не горючий і за умови його правильної технічної експлуатації є нетоксичний, являє собою нешкідливу речовину.

Рекомендується дотримання звичайних запобіжних заходів, передбачених для роботи зі складами на водній основі. При зберіганні, переміщенні та транспортуванні не потрібне дотримання особливих умов, при випадковому пролиттю необхідно зібрати, використовуючи інертні абсорбуючі матеріали, такі як пісок, глина і т.д. і знищити як звичайні тверді відходи.

Штукатурка Отточенто замовлення у Львові

Хочете купити декоративну штукатурку Отточенто Ottocento за самою вигідною ціною у місті Львів?

Тоді завітайте у нас офіс на вулицю Городоцька, 355. Багатий асортимент декоративних штукатурок дозволить задовольнити будь-які вимоги і бажання. Кваліфікований персонал з радістю підкаже і допоможе підібрати необхідний відтінок і матеріал для вирішення ваших ідей, з урахуванням усіх вимог і побажань.