Декоративна штукатурка Сахара - Sahara

Декоративна штукатурка Сахара (Sahara) нагадує піщану бурю в пустелі, через перламутровий і кварцовий наповнювач

Декоративна штукатурка Сахара виправдовує назву, тому що нагадує пісок по фактурі. Пісочна декоративна штукатурка, створює цікавий малюнок на стіні і однаковою мірою підходить для класики і сучасних стилів. Вишукуність створює не тільки сам пісок і його малюнок, але і колір і той ефект, який йому можна надати. Часто пісочна штукатурка має колірні переходи, гру тонів і різні ефекти: блиску, глянець, перламутр.

Штукатурка Сахара з простим коліруванням і природним забарвленням є бюджетним варіантом декору серед інших видів, але при цьому не менш красивим. 

Штукатурка Сахара - це покриття, що застосовується для внутрішніх робіт. Елегантний і натуральний шарм покриттю додає поєднання кварцових частинок з перламутровою базою, цей матеріал дуже простий у нанесенні. Це суперсучасне покриття, що відбиває останні тенденції в оформленні інтерєрів. У ньому підібрані надзвичайно яскраві і іскристі перламутрові пігменти різної фракції.

Штукатурка Сахара - ціна!

Штукатрка Сахара (Base Kristal) - ціна 115 грн/м2

В дану ціну входить: підложка, базовий матеріал, барвник

Застосування штукатурки Сахара

Штукатурка Сахара - тип декоративної штукатурки, до складу якої входить бісер, для створення на поверхні ефекту піщаного розсипу. Тонкошарова, стійка до миття та механічних навантажень. Бісер є дрібні, прозорі кульки які з певного ракурсу грають на світлі, надаючи поверхні обсяг, створюючи так званий 3d-ефект.

Застосовувати цей декоративний матеріал можна в будь-яких приміщеннях. Завдяки своїм гарним показникам стійкості до механічних пошкоджень, цю штукатурку можна використовувати в коридорі, передпокої, на сходових клітках і в інших місцях де є підвищений контакт зі стінами.

Штукатурка Сахара - дуже елегантний і благородний декор, тому вона чудово виглядає у вітальні або в спальні, і підходить для створення інтер’єру як в класичному так і в неокласичному стилі. Якщо Ви хочете нанести її на кухні або в санвузлі, то немає ніяких проблем, вона відмінно миється і підходить для вологих приміщень. Ця декоративна штукатурка - ідеальна для інтер’єру в стилі етно, матеріал робить його дивно комфортним і гармонійним.

Замовлення штукатурки Сахара у Львові

Щоб переглянути зразки нанесення та купити декоративну штукатурку Сахара за самою вигідною ціною, ви можете завітати у наші торгові точки м. Львів, та у м. Новояворівськ,, або оформити замовлення по нашій електронній пошті, а також по одному з телефонів магазину, зазначених у розділі Контакти.