Декоративна штукатурка Травертин

✔ Декоративна штукатурка Травертин купити у Львові! ✔ Доступні ціни! ✔ Системні знижки!

Декоративна штукатурка Травертин - декоративний матеріал на основі гашеного вапна, мармурового порошку, в'яжучих речовин, неорганічних речовин, неорганічних пігментів і спеціальних добавок. Порошкоподібний. Підходить як для внутрішнього, так і для зовнішнього застосування. Колір білий і кремовий.

Декоративна штукатурка Травертин дозволяє досягти ефекту натурального каменю травертин.

Є можливість підібрати більш велику фракцію, яка дозволяє отримати більш рельєфну фактуру молодого травертину, або більш дрібну фракцію для більш згладженої форми обвітреного каменю. Штукатурка Травертин стане прекрасним рішенням як для класичного інтер'єру в античному стилі, так і для сучасних приміщень. 

Штукатурка Травертин - ціна!

Штукатурка Травертин (Travertin) - ціна 209 грн/м2 

В дану ціну входить: грунтовка, базовий матеріал, барвник, віск

Застосування штукатурки Травертин

Декоративна штукатурка травертин прекрасно підходить для створення класичних інтер’єрів. Наприклад, ви хочете перетворити вітальню своєї квартири в зал старовинного особняка або котеджу. Даний матеріал красиво і гармонійно виглядає в камерних приміщеннях, а текстура і фактура каменю надає інтер’єру обсягу і строгості, додає ефекту старовини.

Штукатурка Травертин відрізняється ще й тим, що її можна колірувати в будь-які з півсотні кольорів і відтінків.

Залежно від необхідності можна створити яскравий або, навпаки, більш спокійний відтінок. Незважаючи на дану можливість, самими затребуваними все ж є кольори пастельної групи, спокійні відтінки. Така тенденція заснована на тому, що покриття більш спокійної колірної гами ідеально поєднується абсолютно з будь-якими предметами інтер’єру, які можуть бути виконані як у класичному стилі, так і неокласичному.

Декоративна штукатурка травертин ідеально підходить і для сучасних інтер'єрів та фасадів будинків.

Малюнок покриття травертин утворюватиметься з нанесенням другого шару штукатурки. Спокійна структура утворюється широкими і рідкісними мазками, а більш стрімка і ефективна забезпечується частими і дрібними мазками. Потім поліруємо поверхню другого шару кельмою і покриваємо її лаком або спеціальним воском. Додатково можна нанести спеціальний засіб, який забезпечить особливий глянець.

Де купити штукатурку Травертин у Львові?

Щоб переглянути зразки нанесення та купити декоративну штукатурку Травертин за самою вигідною ціною, ви можете завітати у наші торгові точки в місті Львів, та Новояворівськ, або оформити замовлення по нашій електронній пошті, а також по одному з телефонів магазину, зазначених у розділі Контакти.