Ролети День-Ніч

Ролети день-ніч - найкращі в своєму амлуа!

Ролети тканинні день-ніч - це новий різновид жалюзів, дуже зручний у використанні. Оригінальна сонцезахисна система, що дозволяє встановлювати два режими освітлення - легке або повне затінення. Такі жалюзі ще називають комбінованими. Особливості конструкції - двошаровий матеріал з чергуються прозорими і непрозорими горизонтальними смужками. Регулювати світловий потік в приміщенні можна, поєднуючи смуги за ступенем щільності.

Такі ролети виготовляються з різних матеріалів і можуть бути точно підібрані під дизайн кімнати.

Система день-ніч з’явилися порівняно недавно і значно відрізняються від звичних рулонних штор та інших видів сонцезахисту. З усіх видів сонцезахисних систем тканинні ролети день-ніч найбільш зручні, виготовляються з тканини з більшою і меншою здатністю пропускати сонячне світло. Особливість її в тому, що полотно складено зі смужок тканини різної щільності - прозорих і непрозорих. Вони склеєні один з одним, безшовно, термічним способом, що дозволяє отримати суцільний двохшаровий, нерозривний, матеріал.

Ролети день-ніч добре виглядають в будь-якому інтер’єрі, не створюють жодних проблем в експлуатації, а ви зможете насолоджуватися затишком і комфортом вдень і вночі.

Переваги рулонних штор день-ніч

Рулонні штори день-ніч не тільки регулюють кількість світла, що потрапляє в приміщення, але і виконують декоративну функцію.