Дизайн екстер’єрів - Фасадний дизайн будинку

✔ Сучасний дизайн фасадів будинків! ✔ Дизайн екстер’єрів - доступні ціни! ✔ Замовити фасадний дизайн!

При будівництві будь-якої споруди важливим моментом є створення привабливого екстер’єру. Екстер’єр являє собою зовнішній дизайн будівлі її художнє та архітектурне оформлення. Дизайн екстер’єру будинку складається із сукупності деталей, які повинні поєднуватися між собою і створювати привабливий зовнішній вигляд будинку і прилеглої ділянки.

При дизайні екстер’єру враховується не тільки розташування будинку, але також освітленість, особливості ландшафту і дизайн фасадів поруч розташованих будинків.

Такі елементи ділянки як огорожі, фонтани, альтанки та інші складові прилеглої території будинку також повинні бути виконані в єдиному стилі і відповідно підходити під загальний дизайн. Тут дизайнерська фантазія не має меж і тому майже будь-яке побажання замовника набуває реальну дійсність. 

Оформлення дизайну фасаду будинку

Дизайн фасаду будинку в першу чергу передбачає оформлення відмінного проекту, який відповідатиме всім сучасним вимогам і нормам. Фасадний дизайн необхідно розробляти і проектувати до початку його будівництва.

Правильно розроблений і спроектований дизайн фасаду будинку може стати візитною карткою господаря даного житлового будівництва.

Але, як правило, практика показує, що клієнти звертаються за допомогою до фахівця вже після того, як споруджений будинок знаходиться на завершальній стадії будівництва або після покупки готового домобудівництва, яке абсолютно безлике і не має красиво оформленого фасаду.

Тому етап будівництва котеджу і розробки дизайну фасаду для нього краще узгодити заздалегідь.

Фасад приватного будинку повинен бути красивим, а також відповідати вимогам його господаря, але при цьому не повинна порушуватися загальна ідилія в оформленні дизайну фасаду будинку.

Сучасний фасадний дизайн

Сучасний і стильний фасадний дизайн заміського будинку в поєднанні з іншими елементами екстер’єру створюють неповторний архітектурний ансамбль. Якісно зроблений будинок прослужить довгий час, але він повинен бути не тільки якісним, а й красивим.

Вирішити ці завдання допоможе сучасне оздоблення будинку, що одночасно забезпечить прекрасний фасадний дизайн і відмінний стан споруди протягом довгого періоду часу.

Функціональність житла визначається не тільки зручним плануванням кімнат, але і ретельної розробкою фасадного дизайну будинку. Якщо порівнювати загальну квадратуру приватного житлового будівництва і квартиру, то функціональності і зручності будинку відповідає площа, яка більша за площу квартири. Тому 120-200 метрів квадратних цілком стануть оптимальною площею для квартири, але цього буде не достатньо для сучасного приватного будинку.

Ціна дизайну фасадів

Ціна дизайну фасадів розраховується виходячи із загальної площі будинку, його стилістики, а також виходячи зі стадії.

Стадії бувають двох видів - ескізний проект (попередній проект, архітектурна концепція) та повний робочий дизайн-проект фасадів.

При створенні будь-якого проекту наш дизайнер спирається, перш за все, на особисті переваги замовника. Користуючись різноманітністю сучасних фасадних матеріалів, ми запропонуємо вам дизайн фасадів будинків та котеджів, виконаний в різних стилях. За вашим бажанням можна додати ексклюзивні декоративні вироби, розроблені на замовлення для конкретного проекту. Як варіант, можливе оформлення фасаду ліпниною, яка додасть дому особливого шарму і вишуканості. 

За Вашими побажаннями, можна легко перетворимо сірий і нудний будинок в шедевр архітектурної думки.