Декор вікон та дверей

Декор вікон та дверей - галерея декорування архітектурною ліпниною вікон та дверей фасадної частини будинку

Декор вікон та дверей - це один із видів фасадного декорування, що дозволяє оздобити дані частини фасаду у відповідному архітектурному та дизайнерському рішенні. В даному розділі ви зможете переглянути різні стилі декорування вікон та дверей, які були оформленні нашими фахівцями, за допомогою фасадної ліпнини. 

Ліпнина на вікна та дверні пройоми - це один із найшикарніших матеріалів, який можна використати для відповідного стилю зовнішнього оздоблення свого будинку.

Для декоративного оздоблення вікон та дверей, як правило, використовуються фасадні матеріали ліпного декору, який виготовлений з пінопласту та гіпсу. Фасад вікон чи пройому дверей оформляється такими елементами декору, що дає змогу маневрувати різними та особливими стилями фасадної обробки.

Декор вікон та дверей – це особлива складова, що є незамінним фактором при створенні відповідної моделі вигляду фасадної частини будинку.

Як замовити фасадний декор вікон?

Оглянувши нашу галерею, яка докладно покаже різні стилі декору вікон та дверей, у вас виникне запитання, як замовити і де купити таку красу. Замовлення фасадного декору вікон можна обговорити в телефонному режимі, або за допомогою будь-яких інших наявних засобів зв’язку.