Декоративна штукатурка - види інтер’єрі, нанесення на фасад

Які види і техніка нанесення декоративної штукатурки? Як застосувати декоративну штукатурку в інтер’єрі? Який вигляд має декоративна штукатурка на фасаді? На всі ці запитання можна отримати відповідь у даному розділі!

Теми сторінки:


Декоративна штукатурка для стін та стель

Декоративна штукатурка - один з найкращих матеріалів для декорування стін та стель у сучасному та ретро стилях. Пропонуємо вам розглянути різні види декоративної штукатурки та найрізноманітніші техніки її нанесення. Кожна техніка нанесення штукатурки є універсальною, можна сказати, особистою вигадкою майстра та його професійного підходу до оздоблення. На сьогоднішній день цей декоративний матеріал можна застосовувати як при обробці фасадів так і при обробці внутрішніх стін та стель.

Основні переваги декоративної штукатурки - краса, гіпоалергенність і дивовижна зносостійкість.

Декоративна штукатурка - це вид покриття для стель і стін, який не призначений для вирівнювання поверхні, а служить виключно естетичним цілям. Наноситься штукатурка для стін на фінальному етапі оздоблювальних робіт вже поверх вирівнюючого чорнового шару. Наносити матеріал слід пошарово, роблячи паузи для просушування, хоча це не представляє практичної складності.

Декоративна штукатурка - види та техніка нанесення

Штукатурка, яку Ви можете купити у нас включає в себе багато видів та особливостей. Одна велика особливість штукатурки це те, що використовуючи різні штукатурні маси, можна добитися колосальних ефектів, відблисків, помутніння і потертості. Видів декоративної штукатурки може бути багато, ми пропонуємо, одні з найкращих, які використовуються у сучасному дизайні.

Глянцеві, матові, напівматові, ефект бетону, ефект шовку, ефект каменю травертин, ефект потертості та інші види декоративної штукатурки ви можете оглянути та придбати завітавши до нас. 

Техніка нанесення декоративної штукатурки буває різних форм і видів. Нанесення залежить, в першу чергу, від професійності майстра. По друге, від вибраного вами зразка штукатурки, які ми залюбки вам продемонструємо. Якщо, ви вже задумали використати декоративну штукатурку в інтер’єрі чи на фасад, ви можете скористатись нашою допомогою у виборі декоративного матеріалу, підборі кольору та техніки нанесення, скористатись послугами наших професійних майстрів, які не один рік мають справу з даним матеріалом.


Декоративна штукатурка в інтер’єрі

Застосування декоративної штукатурки в інтер’єрі, дає можливість оформити будь-яке приміщення у неймовірно красиву композицію. Даним матеріалом можна декорувати стіни та стелі будь-якої складності, що дає можливість його використання майже по всій площинні оздоблення.

Декоративна штукатурка в оформленні дизайну інтер’єру - це один із найкращих виборів, якій можна зробити, щоб не прогадати з оформленням різного типу приміщення.

Декоративну штукатурку можна застосовувати в коридорі, ванній кімнаті, дитячій, спальній кімнаті, вітальній та інших кімнатах. Використавши дану штукатурку, при оздобленні приміщення, ви зможете втілити найкращі ідеї та дизайнерські рішення.


Декоративна штукатурка на фасад

Декоративна штукатурка на фасад – це один із найдорожчих, по ціні, видів декорування. Але як показує практика – це один із найкращих і найміцніших матеріалів, для фінішного покриття фасадних стін. При декоруванні фасадів, застосовуються, переважно, структурні види штукатурки, вони стійкі до царапин і виносять найскладніші погодні умови.

Використавши декоративну штукатурку на фасад, власник будівлі виграє у довговічності декорованої площини і отримає велику перевагу по красоті та надійності.

Такою штукатуркою можна оформляти всі елементи фасаду, як прості площини, так і елементи фасадного декору. При такій обробці, отримується шикарний ефект декоративної композиції, який надасть неймовірно-красивий ефект фасадної площини.