Карнизи на фасаді та в інтер’єрі

Карнизи ➫ застосування в інтер’єрі та на фасадах будинків

Карнизи - це один із видів декору, який застосовується для оздоблення стін та стель для підкреслення оригінальності приміщень. В даному розділі галереї, ми пропонуємо оглянути застосування карнизів з пінопласту та гіпсу в оздобленні інтер’єрів та фасадів будівель.

Карнизи на фасад – це декоративні елементи, які допоможуть, в оригінальний спосіб, оформити зовнішню частини своєї будівлі в неймовірно красивий та елегантний стиль дизайну, надавши їй неймовірної оригінальності. Як правило, для фасаду застосовуються легкі, за вагою, але не менш естетичні карнизи вироблені з пінопласту. Але, якщо дизайн будинку, вимагає більш оригінальних форм декорування, тоді можна застосувати і більш важкі карнизи з гіпсу.

Карнизи в інтер’єрі – це один із найкращих декоративних елементів ліпнини, за допомогою, яких можна створювати неймовірно красиві ансамблі у декорованому приміщенні. В таких моментах, найкраще підходять карнизи, які вироблені з гіпсу. Оригінальні стилі карнизів, завжди допоможуть декорувати інтер’єр до відповідного стилю та дизайну.