Гіпсова фасадна ліпнина

Сучасна гіпсова фасадна ліпнина призначається не тільки для обробки будівель, але і для проведення робіт з повної реконструкції або реставрації окремих елементів фасаду будівель. Тому, який саме фасадний ліпний декор, його види та способи нанесення будуть застосовуватися на об'єкті, залежить від складності проведення робіт та технічного завдання замовника.

Гіпсова фасадна ліпнина по праву займає особливе місце в зовнішній обробці будівель і споруд. Суть застосування такої ліпнини полягає у створенні різних елементів декору, які потім розміщуються на фасадах будинків. Фасадний декор з гіпсу визначає не тільки стилістику будинку, але і фінішну обробку будівлі.

Сучасна фасадна гіпсова ліпнина призначена не тільки для обробки будівель, але і для проведення робіт з повної реконструкції або реставрації окремих елементів фасаду будівель.

Тому, який саме декор, його види та способи нанесення будуть застосовуватися на об’єкті, залежить від складності проведення робіт та технічного завдання замовника.

Фасадна ліпнина з гіпсу здатна надати будівлі якусь родзинку, яка, звичайно ж, виділить його серед сірих, звичайних навколишніх будинків. Давно залишилося в минулому час, коли фасадний декор з гіпсу міг придбати аж ніяк не кожен житель нашої країни. Сьогодні ліпнина доступна для кожного, вибір лише залишається справою смаку.

Як обрати фасадну гіпсову ліпнину?

Наша компанія пропонує своїм клієнтам широкий вибір фасадної гіпсової ліпнини в різних стилях. Ви можете вибрати окремі елементи з нашого каталогу або замовити індивідуальний дизайн-проект, в якому будуть враховані ваші побажання.

Скориставшись нашими послугами, ви можете замовити розробку індивідуального дизайн-проекту гіпсової ліпнини на фасад, що дасть можливість використати максимальні ідеї декорування в оздобленні будинку.

Таким чином, ви отримуєте унікальний і впізнаваний дизайн фасаду. Стильний, професійно виконаний дизайн фасаду будинку або котеджу надає будівлі неповторний індивідуальний вигляд, підкреслює його красу і акцентує увагу на архітектурних достоїнствах споруди. Гіпсова фасадна ліпнина це ексклюзивне рішення для будь-яких стилів декорування котеджів, будинків і інших будівель.

Застосування фасадної ліпнини з гіпсу

Гіпсове декорування фасадів не володіє ніякої функціональністю, але незважаючи на це ліпнина допомагає сформувати завершений образ будівлі. З іншого боку, за допомогою фасадної ліпнини з гіпсу деколи приховують ті чи інші дефекти, але все ж вона несе в собі чисто естетичну функцію.

Це неймовірна можливість повністю здійснити задум дизайнера.

За допомогою фасадної ліпнини з гіпсу стає можливим додати примітивні лінії будівлі витіюватими візерунками і вишуканими деталями, а також підкреслити ті чи інші елементи архітектури.

Як замовити фасадний декор з гіпсу?

Вибір декоративних елементів фасадного декору з гіпсу визначає майбутній вигляд будинку це означає, що і якість матеріалів, з яких здійснюється їх виготовлення і рівень естетичної досконалості декору, якому ви віддасте перевагу є найважливішими критеріями, якими слід керуватися при замовленні всього комплексу робіт з декорування фасаду.

Якщо у вас виникли питання або ви хочете зробити замовлення - телефонуйте нам за вказаними телефонами, і ми призначимо вам особисту зустріч з нашим фахівцем у будь-який зручний для вас час.

Для ознайомлення з елементами фасадного декору з гіпсу, переходьте у рубрику сайту ліпнина з гіпсу.