Гіпсовий декор

✔ Гіпсовий декор в інтер’єр ✔ Декор з гіпсу на фасад ➫ все це ви можите розглянути і замовити у нас

Гіпсовий декор в квартирі або офісі робить обстановку презентабельною і продемонструє вишуканий смак власників. Декори з з гіпсу застосовують для обробки житлових приміщень вже дуже багато років. Це легко пояснити, оскільки він володіє високою міцністю, легко виготовляється, дає можливість отримати велику різноманітність форм (колони, карнизи і багато іншого). При цьому в будь-яких особливих витратах на підтримку гіпсової стельової або стінової ліпнини немає необхідності.

Жителі не тільки міста Львова, а й інших регіонів України завжди можуть замовити у нас виготовлення декору з гіпсу найрізноманітніших стилів або купити готові вироби за доступною ціною. 

Каталог нашого гіпсового декору включає велику кількість елементів, за допомогою яких ви зможете намалювати чи уявити відповідну стилістику оздоблювального приміщення. Також можна ознайомитись з фото наших робіт з використанням на практиці того чи іншого елемента ліпнини. Будемо старатись допомогти втілити всі ваші побажання і творчі ідеї.

Чому саме наш гіпсовий декор?

  • Широкий асортимент. Ми пропонуємо власну асортиментну лінійку гіпсового декору: карнизи, фризи, молдинги, стельові розетки, набірні композиції, колони та ін. (декор на замовлення). Щоб ознайомитися з повним асортиментом виробів, перейдіть у рубрику ліпнина з гіпсу.
  • Повний спектр послуг. Виготовлення і продаж ліпнини, моделей для декору з гіпсу, розробка дизайн-проектів внутрішнього і фасадного оформлення, архітектурне проектування та ін.
  • Власне виробництво. Власні виробничі потужності дозволяють нам виготовляти ексклюзивні гіпсові декори в зручні для клієнтів терміни.
  • Гнучка система знижок. Ми надаємо індивідуальні знижки, розмір яких залежить від обсягів замовлення і ряду інших факторів. Також у нас проводяться акції, що дозволяють купити декор з гіпсу за доступною ціною.
  • Висока кваліфікація фахівців. Виготовлення декору - робота фахівців, високий професіоналізм яких підтверджений наявністю багаторічного досвіду роботи.

Як оформити своє замовлення на виробництво декору з гіпсу?

Оформити замовлення на виготовлення декору з гіпсу за невисокою ціною ви можете завітавши у наші виставкові магазини у м. Львів та м. Новояворівськ. Також можна замовити гіпсовий декор по одному з телефонів магазину, або по електронній адресі, зазначених у розділі "Контакти".

Наш магазин самостійно доставляє великі замовлення в межах Львова та області.

Ціна послуг залежить від відстані до місця призначення. В інші регіони продукція доставляється транспортними компаніями.

Ми допоможемо вам реалізувати ідеї по декоруванню оселі з використанням виробів з гіпсу та купити підходящий декор. Наш унікальний гіпсовий декор перетворює на предмет захоплення будь-який архітектурний елемент, як у типовій прихожі міської квартири, так і в парадному залі заміського будинку.