Горизонтальні жалюзі

Горизонтальні жалюзі - стабільний вид захисту від надлишку світла!

Горизонтальні жалюзі - класика віконного декору, що є надійним захистом приміщення від яскравого сонячного світла і стильним елементом оформлення інтер'єру. Навіть, на сьогоднішній день вони є одними із найпопулярніших видів світлового захисту. Область їх застосування дуже широка, встановлювати жалюзі горизонтального типу можна як у себе вдома, так і в інших приміщеннях різного призначення. 

Жалюзі горизонтального типу чудово справляються зі своїм основним завданням, регулюванням світлових і повітряних потоків в кімнаті.

Особливо корисно встановлювати їх на вікнах, що виходять на південну сторону. Захищаючи від зайвого ультрафіолету, також горизонтальні жалюзі дозволяють знизити кімнатну температуру на 3 - 4 градуси в спекотні і сонячні дні. Горизонтально розташовані планки при їх повороті під різними кутами ефективно відбивають прямі сонячні промені, змінюють напрямок потоків світла, роблячи освітленість м'якше і приємніше для очей.

Горизонтальні жалюзі зручні в управлінні і підходять для житлового та нежитлового приміщення. Така система захисту здатна не тільки відмінно виконати свою функцію, а й підкреслити діловий стиль приміщення, будь то величезний офіс, особистий кабінет, обладнаний в домашніх умовах, або суспільний простір.