Ліпний декор

Архітектурний ліпний декор з гіпсу та пінопласту – застосування в інтер’єрі та призначення для фасаду!

Ліпний декор - ідеальний спосіб змінити просторове сприйняття інтер’єру або фасаду. При його вмілому використанні в дизайні стін і стель можна створювати справжні витвори мистецтва. З давніх часів декор на стінах надавав красу і оригінальність приміщенню, а ліпнина вважалася найкращим гнучким і недорогим матеріалом для цих цілей. У Львові ліпний декор є в продажі у багатьох магазинах, але підібрати для Вас саме якісну продукцію зможуть лише ті, хто знає в цьому зміст.

Якщо прикрасити ліпним декором з пінопласту чи гіпсу квартиру, заміський будинок, котедж або фасад будівлі, то вид кардинально змінюється, не кажучи вже про те, що це стильно, шикарно і дуже красиво. 

Вже довгий час ліпний декор для обробки будинку вважається ознакою достатку. Це пояснюється тим, що для створення такої декоративної прикраси, необхідно довіряти роботу справжнім професіоналам цієї справи, які вміють прикрашати стіни і стелі подібним декором, створюючи його власноруч.

Реалізований нами архітектурний ліпний декор ви можете використовувати для обробки практично будь-яких поверхонь як зовні, так і всередині приміщень.

Ліпний декор фасаду

Вже довгий час ліпний декор фасаду будинку вважається ознакою достатку. Колони, карнизи, кронштейни, обрамлення вікон всі ці декоративні елементи здатні змінити кожен будинок до великих і яскравих висот архітектурного задуму. Це пояснюється тим, що для створення такої декоративної прикраси, необхідно довіряти роботу справжнім професіоналам цієї справи, які вміють прикрашати стіни і стелі подібним декором, створюючи його власноруч.

Пропонований нами ліпний декор на фасад навіть саму скромну поверхню перетворить в архітектурний шедевр.

Ліпний декор в інтер’єрі

Дуже красиво виглядає ліпний декор в інтер’єрі. Його використання в дизайні інтер’єру дає можливість виконувати найрізноманітніші методи декорування підганяючи під сучасні та класичні стилі обробки. Такий ліпний декор, при правильному використанні, заставить змінити будь-яку частину інтер’єру до невпізнаваності, що дає можливість власникам приміщення індивідуальне та практичне рішення його дизайну.

Замовити ліпний декор

Якщо ви вирішили недорого купити архітектурний ліпний декор, в нашій майстерні, можна зателефонувати за телефоном, вказаним на сайті. Крім того, ви можете зв’язатися з нами по електронній пошті або завітати до нас в майстерню.

Жителі міста Львів та Львівської області завжди можуть замовити у нас виготовлення ліпного декору найрізноманітніших стилів або купити готові вироби за доступною ціною, каталог ліпних прикрас допоможе вам вибрати потрібні елементи.

Фото наших робіт з використанням цього декоративного елемента представлені в нашій галереї. У нас ви можете замовити ліпний декор будь-якої складності і будь-якого масштабу. Ми пропонуємо найвигідніші умови співпраці, короткі терміни і неперевершену якість.