Ліпнина на фасад будинку

Ліпнина на фасад будинку ➫ один із видів декорування, який допоможе перевтілити звичайний будинок у вишукане помешкання королівського типу

Ліпнину на фасадах будинків можна зустріти в історії всіх часів і всіх держав. Ліпнина на фасад робить будівлю особливою і елегантною, Варіативність поєднань декоративних елементів на фасад дозволяє створювати неповторний дизайн Вашого будинку.

Ліпнина на фасад будинку- один із найкращих варіантів оздоблення фасадних поверхонь , що дає можливість оформити свій будинок до відповідного стильового дизайну. 

Здавна було прийнято оздоблювати фасади будинків декоративною архітектурною ліпниною, найчастіше покривалися архітектурним декором прорізи вікон, дверей, кутів та інших фасадних вузлів. В останні роки з'явилася тенденція до повернення колишніх традицій в архітектурі, однак повернення відбувається із застосуванням нових технічних досягнень. Так в області фасадного декору стає популярною декоративна ліпнина з пінопласту.

За своїми естетичними даними  елементи декорування будинків з пінопласту не поступається традиційним видам ліпнини, а за технічними характеристиками значно перевершує її.

Це ударостійкість, морозостійкість, простота в експлуатації і відносна довговічність при більш низькій ціні.

Декорування будинків з елементами ліпнини надасть будь-якій будівлі ошатний вигляд і індивідуальне звучання. Одне із найбільш частих запитань, яким задаються домовласники, це якими способами додати своєму житлу такий бажаний стиль, презентабельний весняний вигляд і елітарність? Відповідь на це питання лежить на поверхні - зробити хороший фасад вашого будинку.

Перейти в каталог ліпнини на фасад