Ліпнина в інтер’єрі

Ліпнина в інтер’єрі, її застосування у найкращих дизайнерських рішеннях

Ліпнина в інтер’єрі - це рішення для тих, хто не звик зливатися з натовпом, прагне зробити свій будинок або офіс оригінальними, стильними та неповторними. Мало знайдеться таких матеріалів, що представляють таку свободу для втілення своїх ідей. На сьогоднійшній день ми використовуємо гіпсову ліпнину в інтер’єрі, що дає змогу власникам декорувати своє приміщення екологічно чистим матеріалом.

Ліпнина в інтер’єрі відрізняється багатством можливостей, володіє рядом переваг природного каменю. 

Ліпнина гіпсова не старіє, може використовуватися в приміщеннях з підвищеною вологістю (ванних кімнатах), при механічних тріщинах і пошкодженнях легко реставрується, абсолютно пожежнобезпечна, її можна фарбувати будь-якими фарбами.

Гіпсова ліпнина в інтер’єрі

Гіпс - це бездоганний в екологічному відношенні, негорючий, вогнестійкий, довговічний матеріал, здатний поглинати надлишкову вологу з навколишнього середовища і віддавати її в повітря при його малій вологості. Він не містить токсичних речовин, абсолютно позбавлений запаху, не викликає алергічних реакцій і не проводить електричний струм. Перепади температури і вологості не псують гіпсову ліпнину і не руйнують стики між ними.

Сьогодні гіпсова ліпнина в інтер’єрі продовжує користуватися популярністю: талановиті майстри винаходять нові форми, а професійні дизайнери успішно застосовують в творчих проектах кращі досягнення ліпних майстерень.

Високохудожня архітектурна ліпнина - це не просто вдале придбання і новомодний декор, це ще й частинка домашнього затишку, красиве органічне доповнення до фасаду або інтер'єру, відображення неповторного внутрішнього світу господаря будинку. Декоративні елементи з розкішного, але доступного гіпсу завжди будуть радувати ваші погляди.

Декоративна гіпсова ліпнина в інтер’єрі - це сучасне рішення для сучасної людини, яке є невід'ємною частиною нашої культури!

Перейти в каталог інтер’єрної ліпнини