Ліпнина з гіпсу

Ліпнина з гіпсу ➫ сучасний вид декорування, призначений для стильного оформлення внутрішнього та зовнішнього простору будівлі!

Ліпнина з гіпсу є одним з найважливіших елементів інтер’єрної композиції, що дозволяє її завершити і додати особливу неповторність і атмосферу створюваному простору. Стильність, вишуканість, естетичність, ненав’язливий шик - всі ці риси поєднує в собі ліпнина з гіпсу. Благородство білосніжного забарвлення, екологічність натурального матеріалу і різноманіття художніх форм здобули їй справжню шану серед поціновувачів ліпного декору.

Ліпнина з гіпсу вишукана і різноманітна, вона дозволить створити беліч варіацій образів і стильових рішень, стане гідною прикрасою інтер’єру.

Навіть у самих сучасних інтер’єрах декоративна гіпсова ліпнина дозволяє досягти приголомшливого ефекту.

Каталог елементів гіпсової ліпнини

Застосування гіпсової ліпнини

Гіпсова ліпнина здатна перетворити навіть пересічний інтер'єр у витвір мистецтва. Заміський особняк або типова квартира, прикрашена ліпниною, постає перед своїми власниками в усій палацовій пишноті. На відміну від синтетичних матеріалів, гіпс не виділяє токсичних речовин і абсолютно нешкідливий для здоров'я. Міцність виробів зберігається протягом десятків років, ліпнина з гіпсу не дає осадки, стійка до перепадів температури. Пластичність матеріалу дозволяє створювати складні рельєфні прикраси. Такий декор відмінно поєднується з керамікою, металом, склом і деревом.

Як відомо, гіпс вважається природним мінеральним матеріалом, а можливості сучасних будівельних технологій, які застосовуються для виготовлення гіпсової ліпнини, перетворюють цей натуральний мінерал в дивовижну декоративну прикрасу з об'ємною формою і чіткими лініями. Розетки тонкої роботи, розкішні карнизи, оформлені орнаментом фризи, стельові кесони і настінні пілястри - все це лише мала частина того, що може запропонувати індустрія виготовлення гіпсової ліпнини для прикраси приміщень в наші дні.

Ціни на ліпнину з гіпсу

У нашому каталозі гіпсової ліпнини представлені вироби, які не тільки мають привабливий зовнішній вигляд, але і відрізняються високою якістю. Ціна ліпнини з гіпсу знаходиться на оптимальному рівні, що дозволяє її використовувати як підприємцям при оформленні ресторанів, бань і т.д., так і домовласникам, бажаючим оточити себе атмосферою вишуканості.

Як купити гіпсову ліпнину?

Продаж ліпнини з гіпсу здійснюється у формі пропозиції різних декоративних елементів і гіпсових складових, які збираються в єдину композицію внутрішнього інтер'єру. Якщо бажаєте купити гіпсову ліпнину за самою вигідною ціною у м. Львові, ви можете завітати до нас, або зателефонувати. Вся інформація про наше місцезнаходження вказана у розділі Контакти.