Гіпсові колони - стильне рішення у декорі

Гіпсові колони - один із найяскравіших елементів декору, який можна застосувати для збагачення будь-якого виду приміщення!

Гіпсові колони - це елемент архітектурного декору, який виконує не тільки естетичну функцію, але може бути і опорою для стельових перекриттів. Колона включає в себе три частини: тіло (основна частина), базу (завдяки цій частині основної вага колони спрямований на фундамент) і капітель (верхня частина). Пропорції капітелей, баз і тіла гіпсових колон відповідають античним зразкам і ордерній системі. У класичних архітектурних композиціях стовбури колон покриті вертикальними жолобками, так званими каннелюрами.

Колони з гіпсу по красі та оригінальності ні в чому не поступаються кам’яним колонам, вони набагато легші за вагою і практичніші при монтажі.

Сучасні гіпсові колони найчастіше виконують декоративну функцію, прикрашаючи інтер'єр і підкреслюючи його стильову спрямованість. За допомогою колон можна візуально змінити інтер'єр приміщення. Багато в иробників і замовників віддають перевагу колонам, виготовленим з гіпсової ліпнини. Гіпс вважається традиційним матеріалом для виготовлення колон різних типів.

На сьогоднішній день допускається оформлення декоративними колонами з гіпсу, як зовнішньої частини будівлі, так і його внутрішніх приміщень. За допомогою гіпсової колони можна легко створити фасад або інтер’єр у благородному класичному стилі. Декоративне оздоблення колонами з гіпсу, гармонуючи з ліпниною на стінах, перетворить будь-який інтер’єр в палацову залу.

Гіпсові колони – каталог

Представляємо каталог гіпсових колон, який допоможе вам у виборі гіпсових колон, відповідно до стильового рішення, яке закладене у формування дизайну приміщення.

Капітель колони

Капітель колони - верхня частина колони

Тіло колони

Тіло колони - середня частина колони

База колони

База колони- нижня частина колони