Гіпсові пілястри - плоска імітація колони

Гіпсові пілястри - шикарний елемент оздоблення, який стане незамінним декоративним доповненням любого інтер’єру чи фасаду будинку!

Гіпсові пілястри - вертикальний виступ на стіні, що імітує колону. Зазвичай пілястра представлена ​​подібними з колонами складовими частинами і пропорціями, що робить її універсальним засобом сучасної архітектури. На даний період часу використання пілястр з гіпсу досить часто відбувається в процесі обробки інтер’єру сучасного будинку і квартири.

Для виконаних в одному стилі, колон і пілястр з гіпсу, характерно, створення закінченого стильового рішення для класичних інтер’єрів або фасадів.

Застосування гіпсових пілястр сприяє зоровому розділенню стіни на окремі ділянки. За допомогою даних елементів може відбуватися оформлення вікон і дверей. У даному випадку пілястри будуть виступати в якості їх обрамлення. Раніше пілястри використовувалися для оздоблення фасаду будівлі. В даний час пілястри з гіпсу широко використовуються в процесі оформлення інтер’єру з різною стилістичною спрямованістю. Найчастіше, даний інтер’єр, виконується в класичному стилі. Практичне застосування гіпсової пілястри можна переглянути у галереї гіпсова ліпнина.

Капітель пілястри

Капітель пілястри - верхня частина пілястри

Тіло пілястри

Тіло пілястри - середня частина пілястри

База пілястри

База пілястри - нижня частина пілястри

На даний період часу використання пілястр з гіпсу досить часто відбувається в процесі обробки інтер'єру сучасного будинку і квартири. Для виконаних в одному стилі, колон і пілястр з гіпсу, характерне створення закінченого стильового рішення для класичних інтер'єрів або фасадів.

Застосування гіпсових пілястр сприяє зоровому розділенню стіни на окремі ділянки. За допомогою даних елементів може відбуватися оформлення вікон і дверей. У даному випадку пілястри будуть виступати в якості їх обрамлення. Раніше пілястри використовувалися для оздоблення фасаду будівлі. В даний час пілястри з гіпсу широко використовуються в процесі оформлення інтер'єру з різною стилістичною спрямованістю. Найчастіше, даний інтер'єр, виконується в класичному стилі.