Фасадна ліпнина з пінопласту

Фасадна ліпнина з пінопласту у Львові! ✔ Виготовлення ліпнини ✔ Розробка дизайну фасаду ✔ Монтаж ліпнини

Фасадна ліпнина з пінопласту для оформлення фасадів будинків завжди являлась одним з найкращих матеріалів для надання неповторного вигляду будівлі. За допомогою пінопластової ліпнини можна перетворити будь-який фасад у неймовірний архітектурний витвір мистецтва. Будь-які зусилля власника здивувати друзів і виділитися серед сусідів, зійдуть нанівець, якщо фасад будинку виглядає не належним чином, який би автомобіль не стояв перед воротами і яким би не був інтер'єр. Якраз ліпнина надасть будівлі особливий стиль і досконалий зовнішній вигляд.

Використання фасадної ліпнини з пінопласту допоможе вирішити проблему дизайну фасаду.

Майстерно застосована проектувальником пінопластова ліпнина при декоруванні фасаду, працюючи на статус його власника, додасть зовнішньому вигляду будинку респектабельності та виразності. Зовсім не обов'язково володіти величезними грошовими коштами, щоб прикрасити свій фасад різними архітектурними елементами. Якщо використовувати фасадну ліпнину, розкіш може стати доступною в повному сенсі слова.

Каталог елементів фасадної ліпнини

Індивідуальність фасадної ліпнини

Фасадна ліпнина з пінопласту виглядає солідно і витончено, як свого часу виглядали її попередники, важкі архітектурні елементи виробленні з різних інших матеріалів. Із впровадженням пінопласту в фасадний декор з'явилась можливість здійснювати оригінальне виготовлення ліпнини під вимоги конкретного замовника і за його особистим ескізом.

Безумовно, фасадна ліпнина з пінопласту авторської роботи, унікальна, вона відразу виділить котедж, який викличе захоплення навіть випадкових перехожих.

Будь-який архітектурний стиль можна підкреслити, застосовуючи ліпнину з пінопласту для фасадів. За допомогою пінопластової фасадної ліпнини можна перетворити будинок у готичний замок, англійський будиночок або в те, що нагадує одвічні творіння іменитих архітекторів. Ліпнина з пінопласту проста в монтажі, вона не вигоряє на сонці, не руйнується вітром і стійка до змін погоди.

Застосування пінопласту для ліпнини на фасад

Суто по елементах ліпнини для фасадів, як показали останні дослідження, оцінюють благополуччя домовласників більше 60% людей. У той же час, кількість різноманітних декоративних виробів з пінопласту: колон, дверних і віконних обрамлень, пілястр, карнизів - має першорядне значення. І велика частина всієї цієї ліпнини виконана з порівняно дешевого матеріалу - пінопласту, до якого давно всі звикли, використання якого в будівництві нікого вже давно не дивує.

Пінопласт може здатися дуже малопрактичним матеріалом, проте це передчасні висновки.

Міцність архітектурних форм з пінопласту, порівнянна з дерев'яними виробами, забезпечується шляхом застосування пінопласту високої щільності. Пінопласт, що використовується в якості матеріалу для виготовлення ліпнини для фасаду, не обмежує фантазію на відміну від декоративних елементів виготовлених з інших матеріалів.

Формування ціни на фасадну ліпнину з пінопласту

Ціна на фасадну ліпнину з пінопласту формується відносно вартості матеріалів, з яких виготовляється декор, та оплати праці, яка застосовується для виготовлення деталей.