Фасадні карнизи з пінопласту як елемент декору

Фасадні карнизи з пінопласту - універсальний матеріал, за допомогою якого, можна створити королівську велич і неймовірну красу Вашого житла

Фасадні карнизи з пінопласту - це декоративні, виступаючі елементи, які прикрашають фасадну частину будівлі, роблячи її більш цікавою, легкою і приємною людському оку. Пінопласт є відмінним матеріалом для створення карниза, він володіє винятковими якостями: здатність до формування в різні форми і висока міцність при стисканні при певних температурних умовах. Завдяки цим перевагам, карнизи з пінопласту виходять міцними і довговічними.

Карнизи з пінопласту - це не тільки прикраса, яка буде чудово поєднуватися з дизайном всіх приміщень, але й важливий елемент декору, здатний приховати багато погрішностей.

До переваг багетів з пінопласту, так само можна віднести його легкість і міцність. У вас ніколи не виникне проблем зі його встановленням, весь процес проходить швидко, легко і безтурботно. Ви ніколи не будете турбуватися про те, що карниз може злетіти з місця прикріплення або зіпсуватися під впливом шкідливих факторів зовнішнього навколишнього середовища.

Пінопластовий карниз - дуже міцний декоративний елемент, який добре захищений акриловим покриттям, що дає можливість залишатися завжди у первозданному вигляді, навіть при складних природних умовах.

Із застосуванням карнизів у фасадному декорі, власник будівлі завжди отримає красивий, стильний і вишуканий образ фасаду своєї будівлі.

Карнизи з пінопласту - каталог

В даному каталозі представленні типові елементи фасадних карнизів з пінопласту, які ви можете обрати, не маючи ніякого паспорту фасаду чи проекту. Якщо є в наявності проект фасаду та перерізи карнизів власних форм, тоді ви можете замовити у нас їх виготовлення. Працюємо з усіма типами креслення.