Фасадні колони з пінопласту як засіб декорування

Фасадна колона з пінопласту - краса і стиль у декоруванні

Декоративні фасадні колони з пінопласту - стрижневі елементи несучої конструкції квадратного або круглого перетину. Їх використання має тисячолітню історію, що знайшла втілення і в наші дні. Колони і напівколони з пінопласту активно застосовуються для прикраси сучасних екстер’єрів та інтер’єрів.

Популярність пінопластових колон і напівколон обумовлена ​​мінімальними термінами виготовлення і монтажу, легкістю, екологічністю і прекрасним зовнішнім виглядом.

Довговічність представлених фасадних колон з пінопласту забезпечується завдяки бездоганній якості вихідного матеріалу і нанесення спеціального захисного покриття. Застосування колон в фасадному декорі це завжди красиво, що дозволяє підкреслити естетику будь-якої будівлі.

Колони з пінопласту - каталог

Фасадні колони з пінопласту складаються з декількох частин: капітелі, тіла і бази. В каталозі можна обрати типові елементи колон з пінопласту, не маючи креслень чи проекту фасаду. Якщо попередньо розроблений проект фасаду та перерізи колон в індивідуальних розмірах, тоді ви можете скористатись нашими послугами і замовити у нас їх виготовлення. Працюємо з усіма типовими і не типовими проектами.

Капітель колони

Капітель колони з пінопласту - художньо оформлена верхня деталь, розміщена між горизонтальним перекриттям і тілом опори.

Тіло колони

Тіло колони з пінопласту - вертикальний компонент, який може бути як з канелюрами (жолобками), так і без них.

База колони

База колони з пінопласту - нижня частина, розташована між основою і тілом клони.