Кронштейни з пінопласту - застосування у декорі

Фасадні кронштейни з пінопласту - помічник у декоруванні будь-якого фасаду будівлі

Кронштейни з пінопласту - елементи, що активно застосовуються для прикраси фасадів, мають вигляд виступів, які закріплюються на стіні або колоні. Спочатку використовувалися для підтримки карнизів, балконів, ваз, оформлення дверних і віконних прорізів.

Сьогодні функції цієї архітектурної деталі дещо змінилися - кронштейни з пінопласту втратили силове призначення, проте зберегли декоративне.

За допомогою фасадних кронштейнів з пінопласту можна ефектно доповнити фасад будівлі, не перевантаживши його. Якщо говорити про конструктивні особливості, то кронштейни з пінопласту мають кілька варіацій виконання. Вони можуть виконуватися у вигляді самостійних компонентів, складатися з декількох частин з розкосами або приймати вигляд потовщень в базових елементах. На сьогоднішній день кронштейни, як елемент у фасадному декорі є не замінимим доповнювачем архітектурного ансамблю оздоблювальної поверхні будь-якого фасаду.

Кронштейни з пінопласту - каталог

У нашому каталозі ви можете ознайомитись з типовими елементами фасадних кронштейнів з пінопласту, які можна завжди обрати. Якщо у вас є свої пропозиції чи малюнки бажаних елементів, тоді можна обговорити їх виготовлення індивідуально.