Молдинги з пінопласту - як обрамлення вікон та дверей

Фасадні молдинги з пінопласту - легкий, витончений і естетичний декор на фасад! Найкращий елемент при обрамленні вікон та дверей!

Фасадні молдинги з пінопласту - накладна опукла планка з поперечним перерізом, яка використовується для обрамлення вікон, дверей, арочних прорізів, надаючи їм більш виразний, завершений і акуратний вигляд. Обрамлення пінопластом не тільки чудово виглядає на будь-яких віконних і дверних отворах, а й відмінно приховує небажані зазори, що утворилися між стіною і рамою вікна чи дверей. Пінопластові молдинги в якості обрамлення вікна та дверей також мають властивість захищати наш будинок від протягів, адже пінопласт - це ще й чудовий утеплювач.

Фасадний молдинг з пінопласту - це декоративний елемент, який не жовтіє і не кришиться, крім того, не схильний до негативного впливу навколишнього середовища, не боїться підвищеної вологості і різких перепадів температури.

Пінопластовий молдинг екологічний і дозволений до застосування в якості оздоблювального матеріалу для будь-яких будівель. Обрамлення вікон з пінопласту вирізняється довговічністю і простотою в плані догляду, що зберігає свою красу і міцність під час всього терміну експлуатації декору. Молдинги, у фасадному декорі, завжди залишалися незамінним елементом у обрамленні вікон та дверей, що надавав неповторного стилю та вишуканості будь-якому фасаду будинку.

Обрамлення вікон – каталог молдингів з пінопласту

В представленому каталозі висвітленні типові елементи фасадних молдингів з пінопласту, які ви можете обрати, для обрамлення вікон на фасаді вашого будинку, без проекту. Якщо потрібно інший вид молдинга, якого немає в каталозі, ви також можете замовити у нас його виготовлення. Будемо раді виготовити будь-які види та різної складності елементи обрамлення вікон згідно ваших креслень.