Підвіконники з пінопласту - завершення обрамлення

Фасадний підвіконник з пінопласту - елемент обрамлення, що завершує архітектурну композицію в оформленні вікон ліпниною!

Фасадні підвіконники з пінопласту - необхідні декоративні елементи віконного отвору, що виконують функцію захисту стіни будинку від атмосферних опадів і вологи, що стікає з вікон. Такі елементи прийнято виконувати з легкого матеріалу, такого, як пінопласт. Відсутність підвіконників з пінопласту у декоруванні пройомів, унеможливлює довершення архітектурної композиції при обрамленні вікна.

Використавши підвіконники з пінопласту в оздобленні вікон, завжди отримуєш повну і довершену картину, що надасть красиву і точну стилістику декорованої частини будівлі.

Пінопластові підвіконня не перевантажують конструкцію будівлі, зокрема, несучі стіни, легко монтуються і при необхідності демонтуються. Встановити їх просто, це може зробити навіть неспеціаліст, а термін придатності таких елементів обчислюється десятками років. Підвіконня в фасадному декорі відіграють велику роль необхідних декоративних елементів, що дозволяє виконати повний задум при оформленні вікон.

Підвіконники з пінопласту – каталог

Готові підвіконники з пінопласту можуть мати різноманітні форми, в тому числі, можуть бути виконані за індивідуальними кресленнями замовника. В нашому каталозі ви можете обрати типові елементи підвіконників з пінопласту, не маючи креслень чи проекту фасаду.