Пілястри з пінопласту - засіб імітації колон

Фасадна пілястра з пінопласту - елемент імітації колони, який стильно і красиво вписується в архітетурну прикрасу вашої оселі!

Фасадні пілястри з пінопласту зовні нагадують колони, проте є їх майстерною імітацією. Плоска накладка прямокутної форми створює візуальну ілюзію стовпа, що виступає з стіни. Тим не менш, пілястри з пінопласту мають ідентичну будову, тобто їм притаманні ті ж складові елементи, що і колонам (капітель, тіло, база).

Пілястри з пінопласту - надійний елемент декору, який допоможе вирішити надскладні завдання у декоруванні фасаду будинку

За допомогою пінопластових пілястр можна вирішити відразу кілька дизайнерських завдань - візуально звузити широку стіну, виконати зонування приміщення, надати споруді цікавий вигляд. Використання пілястр з пінопласту у фасадному декорі відкриває широкі можливості для створення незабутнього, незвичайного декоративного ансамблю вашого будинку.

Пілястри з пінопласту - каталог

Фасадні пілястри з пінопласту в каталозі представленні як однією центральною складовою, капітель і бази підбираються з карнизів. Формування пілястри залежить від ширини і висоти даного елементу декору. Тому кожна пінопластова пілястра на фасад підбирається індивідуально, відповідно до висоти декоруючого приміщення.