Русти з пінопласту. Рустові камені на фасаді

Русти з пінопласту на фасаді це красива деталь декору, яка вартує уваги! Застосування рустових каменів у декоруванні фасадів завжди доповнить будь-який будинок прекрасною стилістичною формою!

Фасадні русти з пінопласту - це декоративні штучні елементи для облицювання кутів, візуально завершують зовнішній вигляд будівлі і надають їй елегантності. Рустовий камінь, згідно з канонами архітектури, відрізняється наявністю двох сторін - гладкою, яка буде прилягати до фасадної стіни і необтесаної грубої, що надає цьому декору виразний первозданний вигляд. Саме це унікальна якість визначає потужний естетичний потенціал цього чудового матеріалу, яким він привертає увагу професійних фасадних дизайнерів.

Застосування рустів з пінопласту на фасад – це завжди виправданий крок, при наданні елегантного та неповторного вигляду свого будинку.

Грамотно підібрані і встановлені фасадні русти з пінопласту здатні створити принципово новий привабливий вигляд навіть самого пересічного фасаду. Більше того, композиція з рустового каменю є самостійною дизайнерської складової архітектурного ансамблю екстер'єру. Рустові камені є незамінною складовою оформлення будинків, які застосовується у фасадному декорі, у найкращих та найбагатших стилях.

Русти з пінопласту - каталог

В даному каталозі ви можете оглянути невелику кількість фасадних рустів з пінопласту. Оскільки при виготовленні рустових каменів застосовується велика кількість розмірів (товщин і висот), ми фізично не можемо представити всі елементи у каталозі. Тому пропонуємо, робити підбір відповідних форм руста, згідно параметрів оздоблювальної площі. Завжди раді зробити це за вас!